Cyfry odgrywają bardzo ważną rolę w naszym życiu. Nasza data urodzenia jest tego najlepszym przykładem. Już teraz wiemy, co mogą oznaczać powtarzające się cyfry.

Poprzez powtarzające się cyfry w dacie urodzenia, Wszechświat wydaje się próbować podpowiedzieć ci, że masz szczególny cel. Również Wszechświat chce naprowadzić na właściwą ścieżkę w życiu.

Jeśli masz cztery takie same cyfry w swojej dacie urodzenia, może to być postrzegane jako coś wyjątkowego. Mogą być w dowolnej kolejności - jedna po drugiej lub w różnych miejscach. Zdarzają się też przypadki, że ktoś ma w swojej dacie dwie powtarzające się liczby jednocześnie. Na przykład: 19.11.1999. Takie daty wskazują na niesamowicie silną energię danej osoby i niezwykłe przeznaczenie.

Jeden

Jeśli w swojej dacie urodzenia masz cztery lub więcej jedynek, możesz być pewien, że zdecydowanie powinieneś cieszyć się z komunikacji z ludźmi. Prawdopodobnie twoim przeznaczeniem jest rodzina. Trzeba dbać o swoich bliskich. Obecność co najmniej czterech jedynek w Twojej dacie urodzenia sugeruje, że nie powinieneś się poddawać, jeśli po drodze napotkasz pewne problemy.

Dwa

Cyfra 2, która powtarza się cztery lub więcej razy, wskazuje, że osoba z tą datą urodzenia powinna szukać cel w życiu, polegając na intuicji. Taka osoba prawdopodobnie ma nietypowe przeznaczenie. Może to być pomoc innym lub zapewnienie wsparcia potrzebującym w trudnym okresie ich życia. Takie spotkania z ludźmi będą często się odbywać.

Trzy

Jest to cyfra, która ma niezwykle potężne znaczenie. Jeśli masz cztery lub więcej trójek w swojej dacie urodzenia, wskazuje to, że Twoje marzenia mogą się spełnić dość szybko, zwłaszcza jeśli wierzysz w siebie i chcesz działać. Niestety, jeśli nie posiadasz nawet odrobiny wiary, jesteś pełen wątpliwości i obaw, rezultat będzie odwrotny.

Cztery

Cyfra 4, powtarzająca się co najmniej cztery razy w twojej dacie urodzenia, jest doskonałą wskazówką, że twoja osobowość, dusza i charakter mają wszystko, czego potrzebujesz, aby stać się tym, kim chcesz. Jesteś osobą, która we wszystkim może odnieść sukces - rozwój duchowy, biznes, twórczość i tak dalej.

Pięć

Cyfra pięć wskazuje na to, że jesteś osobą odpowiedzialną, a także na pewnego rodzaju dwoistość. Dwie potężne siły toczą w tobie nieustanną wojnę, ale to nie dobro przeciwko złu, a raczej umiar przeciwko nadmiarowi. Twoje życie jest jak rollercoaster, ale wszystko może się zmienić w jednej chwili, jeśli wyznaczysz sobie ostateczny cel i zaczniesz podążać za swoimi marzeniami.

Sześć

Cztery lub więcej Szóstek w Twojej dacie urodzenia może wskazywać na niezwykły umysł, charakter i duszę. O takiej osobie ludzie często mówią: „Jest wyjątkowa”. Naprawdę jesteś wyjątkowym człowiekiem, nawet jeśli jeszcze nie zdałeś sobie z tego w pełni sprawy. Nie jest to ani złe, ani dobre. Możesz i powinieneś wykorzystać to na swoją korzyść, aby stać się osobą, którą chcesz być.

Siedem

Siódemka to cyfra, która się kojarzy ze szczęściem. Dlatego posiadanie czterech lub więcej takich cyfr w swojej dacie urodzenia wskazuje, że jesteś niezwykle szczęśliwą osobą, która ma anioła stróża. Nawet jeśli wydaje Ci się, że nie masz wielkiego szczęścia, to z pewnością masz. Najprawdopodobniej siódemka bardzo często pomaga Ci uniknąć nieprzyjemnych sytuacji. Doceniaj to co masz, żeby zawsze uśmiechało się do ciebie szczęście.

Osiem

Cyfra 8, która powtarza się cztery lub więcej razy w Twojej dacie urodzenia, wskazuje, że w trudnych momentach życia musisz pozostać blisko domu. Możesz mieć szczególne powodzenie w finansach i pracy, ale nie zawsze tak jest. Ósemka jest odwróconym symbolem nieskończoności, więc czasem trzeba abstrahować od myśli o pieniądzach i myśleć o istnieniu, przeznaczeniu, Bogu i wszechświecie.

Dziewięć

Jeśli masz cztery lub więcej Dziewiątek w swojej dacie urodzenia, sugeruje to, że Twój sukces zależy w większości nie od przypadku, ale od Twojej motywacji. Należy pamiętać, że zawsze można znaleźć zaletę w tym, co na pierwszy rzut oka nie wygląda zbyt dobrze. Dziewiątka daje Ci dużo energii i siły, więc bezczynność dla Ciebie zawsze równa się stratom.

Główne zdjęcie: esotericblog