Dni pełne energii to dni, w których znacznie częściej niż zwykle możesz doświadczyć szczęścia. Eksperci od astrologii, numerologii i bioenergetyki podzielili się listą najbardziej pomyślnych dni pierwszego miesiąca wiosny.

Zazwyczaj nie ma zbyt wielu takich dni, więc jeśli potrzebujesz szczęścia, zawsze możesz zwrócić się do talizmanów po wsparcie. Staraj się również zawsze kierować zdrowym rozsądkiem i nie doprowadzaj do tego, że będziesz miał wrogów. Spokój we wszystkich sprawach pomoże ci stać się nie tylko lepszym człowiekiem, a także bardziej produktywnym. W marcu nie ma potrzeby spieszyć się z decyzjami. Ważne jest, aby dokładnie rozważyć zalety i wady.

3 marca - powtarzające się cyfry

Trzeci marzec będzie świetnym dniem na praktyki duchowe i ogólnie na rozwój duchowy. Możesz poświęcić ten dzień na zdobywanie nowej wiedzy, czytanie modlitw, medytacji i afirmacji. Ten dzień jest niezwykle ważny. Pomoże ci przezwyciężyć wszystkie konsekwencje najbardziej niebezpiecznego dnia marca, który go poprzedza. Ten dzień pomoże poradzić sobie z kłopotami i zrozumieć, którą drogą podążać.

7 marca - przesunięcie się Saturna

Od marca 2020 roku Saturn znajduje się w Wodniku. 7 marca tego roku planeta przejdzie do Ryb. Będzie to niezwykle ważne wydarzenie. Tak, sprawi, że będzie to lepszy dzień, ale Saturn w Rybach naprawdę pokaże się z czasem. Ogólnie rzecz biorąc, to przesunięcie się przyniesie nam wiele ważnych zmian we wszystkich dziedzinach życia. Pierwsze przyjemne rzeczy wydarzą się już 7 marca. Będzie nam nieco łatwiej uporać się z naszymi dolegliwościami i problemami związanymi z charakterem. W tym dniu można, a nawet trzeba wykazać się inicjatywą.

16 marca - Wenus w znaku Byka

Planeta pozostanie w tym znaku do 10 kwietnia. Będzie to bardzo dobre i ważne wydarzenie, gdyż Wenus całkowicie traci władzę w znaku Barana. 16 marca będzie bardzo pogodnym i niezwykle przyjemnym dniem. W tym dniu bardzo ważne jest wykonywanie obowiązków domowych, sprzątanie, robienie porządku. Postaraj się, aby ten dzień upłynął z chęcią zmiany swojego życia na lepsze poprzez zrobienie porządku w domu i odnalezienie siebie. To doskonały dzień na nową fryzurę i zmianę garderoby.

W tym dniu Merkury spotka się z Neptunem. Jest to niebezpieczne, ale siła Wenus neutralizuje negatywną energię.

19 marca to dzień, w którym Merkury przechodzi do Barana.

Nie znaczy to, że Merkury czuje się w tym znaku bardzo komfortowo, ale na pewno jest lepiej niż w Rybach, które całkowicie osłabią siłę Merkurego. Tego dnia zyskamy inspirację i wiarę w swoje siły, poprawi się koncentracja i pojawi się chęć zdobywania nowej wiedzy. Planeta będzie w tym znaku jedynie do 2 kwietnia. Ten dzień można, a nawet trzeba poświęcić na sprawy związane z finansami i prawem, a także na pracę i biznes.

20 marca - równonoc wiosenna

Jest to bardzo pomyślny i być może najlepszy dzień marca. Astrologowie zauważają, że Nów Księżyca tym razem prawie zbiegnie się z równonocą, będąc spóźnionym o niecały dzień. Będzie to miało pozytywny wpływ na nasze samopoczucie. 20 marca można uznać za dzień pełen energii, w którym można wykonywać absolutnie każdą wybraną przez siebie czynność. Jest to dobry dzień zarówno na odpoczynek, jak i na pracę. W tę równonoc słuchaj swojej intuicji. Nie powinna cię oszukać.

23 marca - zmiany dotyczące Plutona

Kolejny kluczowy dzień. 23 marca najdalsza planeta, czyli Pluton, przejdzie do znaku Wodnika. Ten dzień oznacza koniec piętnastoletniego okresu w Koziorożcu. Ten dzień, czyli 23 marca, będzie tajemniczy, niezwykły i pełen ważnych wydarzeń.

Główne zdjęcie: esotericblog