Para uwielbia się bawić. Czasami wnuk królowej i jego wybranka robią to nawet na oficjalnych wydarzeniach.

Taniec Williama

Książęta Cambridge wyruszyli w królewską podróż po Azji i Pacyfiku w 2012 roku. W ramach wyjazdu odwiedzili stan Tuvalu w Polinezji. Znajduje się na pięciu atolach i czterech wyspach archipelagu Tuvalu. Populacja tego kraju to zaledwie 11 646 osób.

Kate Middleton i książe William zostali zaproszeni do wykonania narodowego tańca. Para była ubrana w wieńce z kwiatów i etniczne dodatki. Z ubraniami Kate lokalny strój wyglądał harmonijnie, ale książę w klasycznym garniturze wyglądał komicznie. Zatańczył niezgrabnie i zabawnie, rozśmieszając publiczność.

Source: youtube.com

Wygłupy Kate

Para królewska uczestniczyła w Igrzyskach Wspólnoty Narodów w 2014 roku. To międzynarodowe zawody sportowe, które odbywają się co cztery lata między krajami Wspólnoty Narodów. Monarchowie starają się nie omijać tego wydarzenia.

Na zawodach w Glasgow Kate i William pobawili się publicznie. Książę rozmawiał z kobietą, trzymając w dłoniach plaketkę żony. Middleton udała, że jej mąż za bardzo pociąga za wstążkę. Fotografom udało się uchwycić ten zabawny moment.

foto: cosmo.ru

Zabawa na wakacjach

Kate i William świętowali pierwsze urodziny swojej córki Charlotte w ośrodku narciarskim we francuskich Alpach. Na cześć uroczystości para pokazała rodzinne zdjęcia z wakacji. Powstały, gdy książę Jerzy i księżniczka Charlotte po raz pierwszy w życiu bawili się w śniegu. W tym samym czasie rodzice również dobrze się bawili.

foto: cosmo.ru

To były ich pierwsze wakacje w czteroosobowym składzie. I pierwszy raz ich dzieci bawiły się w śniegu. „To był bardzo wyjątkowy i zabawny krótki wypad dla ich rodziny. Książę i Księżna mają nadzieję, że ludziom spodobają się zdjęcia z ich żartami ”- powiedział rzecznik Pałacu Kensington.

foto: cosmo.ru

foto: cosmo.ru

Oszukaństwo księcia

Książęta Cambridge rywalizowali ze sobą i księciem Harrym podczas wyścigu w Londynie w lutym 2017 roku. William zartował z Kate, gdy stali na początku. Wnuk królowej zakrył oczy żony dłonią, aby zachwiać jej nastrój. Middleton z uśmiechem odepchnął rękę męża. Jako pierwszy na metę przybył Harry.

Source: youtube.com

Żart męża

Kate Middleton wraz z książętami Williamem i Harrym wzięli udział w wielkim maratonie londyńskim wiosną 2017 roku. Wydarzenie to zostało zorganizowane przez ich fundację charytatywną. Małżonkowie przybyli na otwarcie, aby rozpocząć wyścig. Wnuk królowej skierował trąbkę w kierunku swojej żony. Podmuch powietrza podrzucił włosy Middleton, a ona z zaskoczenia zmrużyła oczy.

foto: cosmo.ru

Główne zdjęcie: cosmo.ru