Jedyna córka Katie Holmes i Toma Cruise'a ponownie trafiła w obiektywy aparatów paparazzi podczas spaceru po mieście. A fani gwiazd zaczęli aktywnie dyskutować o wyglądzie 15-letniej Suri, kłócąc się o jej podobieństwo do rodziców.

Wiele gwiazd próbuje ukryć dzieci przed publicznością. Podobnie postępowali Katie Holmes i Tom Cruise. Jednak teraz Suri stała się dorosłą dziewczyną i często spędza czas bez rodziców. I często trafia w obiektywy fotografów. A nowe zdjęcia 15-letniej córki aktorów są aktywnie omawiane przez fanów gwiazd.

W poniedziałek 19 lipca 2021 Suri poszła na spacer ze swoją przyjaciółką. Dziewczyny odwiedziły księgarnię, w której kupiły kilka książek. Podczas zakupów córka Katie Holmes i Toma Cruise'a została zauważona przez paparazzi, którzy z radością zrobili kilka zdjęć i opublikowali je w sieci.

https://www.instagram.com/p/CRib3T1leVi/?utm_source=ig_embed&ig_rid=a4122709-3e8e-4324-a1d8-ade9ce81e299

Na zdjęciach internauci zobaczyli, że Suri wybrała crop top, krótkie spodenki w paski i za dużą czarną kurtkę, aby wyjść do miasta. Dziewczyna trzymała w rękach dwie książki, z których jedna to „The Best in Me” Nicholasa Sparksa.

Oczywiście fani Katie i Toma natychmiast zaczęli dyskutować o wyglądzie ich dziedziczki. Zauważyli, że Suri dorasta jako bardzo ładna dziewczyna, która na pewno nie zostanie pozbawiona uwagi płci przeciwnej. Ale fani nie mogli dojść do konsensusu co do tego, do którego z rodziców jest podobna.

https://www.instagram.com/p/CRibzablczP/?utm_source=ig_embed&ig_rid=48aaee99-7697-43e7-8c9f-85cea3fe8c11

Jedni są pewni podobieństwa do matki, inni do ojca. Chociaż wielu twierdzi, że Tom i Katie są trochę do siebie podobni, trudno będzie określić, jakie cechy odziedziczyła Suri.

Przypomnijmy, że w kwietniu 2005 roku okazało się, że aktorka Katie Holmes jest w romantycznym związku z gwiazdą filmów „Mission: Impossible” Tomem Cruisem. Rok później u pary pojawiła się córka Suri, po czym się pobrali. Niestety aktorom nie udało się zbudować silnego małżeństwa, a Katie po rozwodzie otrzymała pełną opiekę nad córką.

https://www.instagram.com/p/CRiLmvIl_Kj/?utm_source=ig_embed&ig_rid=588439fa-04c0-49dd-92b2-be8701304abe

Główne zdjęcie: joinfo.com