6 września, zmarł Jean-Paul Belmondo, utalentowany aktor uwielbiany przez miliony kobiet na całym świecie. Był dwukrotnie żonaty, ale rozkochał w sobie bardzo dużo pięknych kobiet, które najczęściej spotykał na planie i imprezach towarzyskich. Elodie Constantin, Ursula Andress, Carlos Sotto Mayor, Natty Tardivel... Proponujemy przypomnieć najważniejszych kobiet Jean-Paula Belmondo.

Elodie Constantin i Jean-Paul Belmondo, 1962

17 stycznia 1959, po powrocie z wojska, Jean-Paul Belmondo poślubił tancerkę Elodie Constantin. W małżeństwie mieli troje dzieci: Florence (1960), Paula (1963) i Patricię (zginęła w 1993 w pożarze).

foto: vogue.ru

Jean-Paul Belmondo i Ursula Andress, 1967

Burzliwy romans między Belmondo i Andress pojawił się na planie filmu „Les tribulations d’un Chinois en Chine”. Zakochany w aktorce od pierwszego wejrzenia, Jean-Paul rozwiódł się z Elodie Constantin w 1966 roku. Mieszkał z Ursulą przez siedem szczęśliwych lat.

foto: vogue.ru

Jean-Paul Belmondo i Laura Antonelli, 1977

Od 1972 do 1980 roku Belmondo spotykał się z włoską aktorką Laurą Antonelli. Poznał ją także na planie filmu „Les maries de l’an deux”. Ze względu na relacje z Laurą opuścił Ursulę Andress, a sama Antonelli opuściła męża Enrico Piacentiniego.

foto: vogue.ru

Carlos Sotto Major i Jean-Paul Belmondo, 1982

Aktor poznał Carlos Sotto Mayor w latach 80., potem nastąpiła przerwa, ale po rozwodzie z Natty Tardivel wrócił do niej ponownie i spędził ostatnie lata życia z Carlos.

foto: vogue.ru

Natty Tardivel i Jean-Paul Belmondo, 1993

W 1989 roku Belmondo uległ urokowi baleriny Natty Tardivel. W 2002 roku została jego drugą żoną i urodziła mu córkę Stellę. W 2008 roku para rozwiodła się.

foto: vogue.ru

Główne zdjęcie: vogue.ru