Richard Gere cieszy się z tego, że jest ojcem - Alejandra Silva urodziła mu drugiego syna w kwietniu 2020 roku. Rodzina niedawno przeprowadziła się do nowego domu w North Salem. Posiadłość z czerwonej cegły o powierzchni mieszkalnej prawie 3 tys. metrów kwadratowych kosztowała 72-letniego aktora 9,8 mln dolarów. Dla Gere'a, którego majątek szacuje się na 120 milionów dolarów, nie jest to największy zakup. Ale wyposażenie nowego domu i przylegających do niego 35 akrów ziemi z pewnością będzie wymagało sporych wydatków. Aktor dokonał przeglądu wszystkich nieruchomości i wystawił na sprzedaż swoją luksusową rezydencję Pound Ridge, w której mieszkał od ponad 20 lat.

foto: google

Za 28 milionów dolarów i kolejne 220 tysięcy dolarów rocznie jako podatek, nowi właściciele będą mieli 50-akrową posiadłość położoną około 50 mil od Manhattanu. Na terenie nieruchomości znajduje się pięć oddzielnych budynków: domek dla służących, dom, który służył jako osobiste biuro Richarda Gere, budynki gospodarcze oraz stajnia z sześcioma stanowiskami. Jednak główną atrakcją Pound Ridge jest trzypiętrowa rezydencja.

foto: google

foto: google

Jest to idealne rozwiązanie dla miłośników dużych przyjęć. Jest tu osiem sypialni, dziewięć łazienek i dwie oddzielne toalety, na wypadek gdyby goście chcieli zostać dłużej. Do dyspozycji gości jest również kilka przestronnych salonów z kominkiem, nowoczesna kuchnia oraz ogromny balkon, z którego roztaczają się przepiękne widoki na okoliczne krajobrazy.

Posiadłość szczyci się licznymi wzgórzami z kilkoma szlakami do jazdy konnej, a także licznymi ogrodami. Ponadto nieruchomość posiada prywatną plażę, basen otoczony trawnikiem oraz boisko do piłki nożnej.

foto: google

foto: google

foto: google

foto: google

foto: google

foto: google

Główne zdjęcie: google.com