Trzeba przyznać, że bycie w cieniu sławnych krewnych i samemu nie zostać gwiazdą to niełatwy los.

Ale Julio Iglesias Junior, pierworodny sławnego Hiszpana i starszy brat równie sławnego Enrique, osiągnął w swojej karierze twórczej bardzo dużo. Być może nie miał tylu szczęścia w drodze do sławy, chwały i powszechnego uznania. 49-letni Julio nie jest tym jednak zbytnio zniechęcony.

Tak, Julio nie jest tak znany w świecie showbiznesu jak jego ojciec i młodszy brat. Ale niezwykły głos, uderzający wygląd, charakterystyczny dla całego rodzeństwa, przyciąga wielu fanów. Julio Junior jest szczególnie lubiany w Rosji.

Co ciekawe, Julio Jr. jest prawdopodobnie jedyną osobą w tej słynnej rodzinie, która ukończyła studia w kierunku komunikacji i sztuki teatralnej. Wysoki, przystojny, o atletycznej sylwetce Iglesias zdobył sławę na światowych wybiegach. Kontrakty z najsłynniejszymi domami mody, współpraca ze znanymi magazynami, które chętnie umieszczały jego zdjęcia na okładkach, najwyraźniej kiedyś zmęczyły młodego Hiszpana. Wtedy postanowił zostać aktorem. Ku jego rozczarowaniu, w tej twórczej dziedzinie czekało go kompletne fiasko. Po kilku serialach, w których brał udział, stało się dla niego zrozumiałe, że to nie jest jego powołanie.

foto: wday.ru

Julio jr. zajął się dziennikarstwem, ale nie na długo. Po nakręceniu kilku filmów dokumentalnych o tematyce przyrodniczej również rozczarował się tym zawodem. I w pewnym momencie prawdopodobnie zadziałały słynne ojcowskie geny. Julio Jr. powrócił do muzyki, gdzie odnosił znacznie większe sukcesy niż w kinie i dziennikarstwie. Pod wieloma względami wspólne trasy koncertowe z Julio Iglesiasem Sr. odegrały dużą rolę w rozwoju jego kariery piosenkarskiej. Jakby dostał dodatkowy zastrzyk energii, a na fali natchnienia wydał kilka albumów muzycznych. Należy zauważyć, że w gorącej Hiszpanii, Julio Jr. jest bardzo popularny i za każdym razem, gdy występuje na scenie, jest entuzjastycznie witany.

Hiszpański macho uważa, że przełomowym momentem w jego życiu było spotkanie swej muzy w postaci uroczej Charisse Verhaert, słynnej belgijskiej modelki. Dzięki swej niezwykłej urodzie, wdziękowi i dobrodusznemu charakterowi odepchnęła wiele piękności ubiegających się o serce namiętnego i atrakcyjnego Hiszpana. Prawdziwie królewski ślub, który odbył się w 2012 r. w Madrycie, do dziś wspominany jest w całej Hiszpanii. Tradycyjnie, na ślubie starszego brata pojawiła się cała rodzina, w której nie zabrakło znanych gości.

Jednak w 2021 r. Julio rozwiódł się z żoną i nie wydaje się być tym zerwaniem w najmniejszym stopniu zmartwiony. Ostatnio paparazzi zauważyli Julio na windsurfingu na plaży. Należy przyznać, że jest przystojnym mężczyzną.

foto: wday.ru

foto: wday.ru

foto: wday.ru

Główne zdjęcie: wday.ru