Wiele kobiet budząc się rano odczuwa zmęczenie tym samym starym wyglądem. Zamiast kontynuować tę samą rutynę, można przecież spróbować czegoś innego! Niektóre kobiety decydują się nawet na całkowitą metamorfozę. Tak zrobiła to pewna kobieta z Minnieapolis, w stanie Minnesota na imie Mary. Z okazji 27. rocznicy ślubu Mary postanowiła zaskoczyć męża nieco innym, świeższym wyglądem!

Mary odczuwała potrzebę przemiany swego wyglądu tak samo, jak wiele innych kobiet, gdy się starzeją. Zaczęła od poszukiwania metamorfozy online, mając nadzieję, że po prostu skróci końcówki, a także otrzyma porady dotyczące makijażu na co dzień. Znalazła kontakt znanego stylisty Christophera Hopkinsa i umówiła się na spotkanie. Nie miała pojęcia, że ​​pójdzie do jego pracowni jako jedna osoba i odejdzie stamtąd jako zupełnie inna!

foto: google

Christopher Hopkins jest najczęściej doceniany za osiągnięcia w sztuce upiększania i makijażu, ale jest również talenty przedsiębiorcy, producenta, autora książek, pedagoga, a nawet jako piosenkarz w orkiestrze. On otworzył salon Christophera Hopkinsa w St. Paul w stanie Minnesota w 1990 roku i od tego czasu wyrobił sobie markę. Jego klienci doceniają różnorodność oferowanych przez niego usług oraz jego umiejętność czytania i interpretowania ich chęci. Niektórzy klienci zwracają się do niego po podstawowe fryzury i farbowanie włosów, makijaż i woskowanie, jednak wielu decyduje się na pełną przemianę swego wyglądu. Hopkins oferuje różnorodne metody metamorfozy, z których każdy zawiera samouczek, dzięki któremu klient może powtórzyć wygląd na własną rękę. Klienci przyjeżdżają również do Christophera, aby uzyskać pomoc w takich kwestiach, jak prawidłowe ubieranie się zgodnie do swojego typu ciała, jak się prezentować siebie lub jak rozmawiać z efektem.

foto: google

Mary znalazła świetne rekomendacje dla Christophera i była podekscytowana, aby zacząć zmianę swego wyglądu.

Dwadzieścia lat tej samej fryzury z tą samą marką i kolor farby do włosów sprawiło, że Mary poczuła się nieprzyzwoicie i nie lubiła swojego wyglądu. Ona obserwowała przemianę w lustrze, gdy Christopher ścinał cale jej włosy, czyniąc je coraz krótszymi, a jej odbicie w lustrze stawało się coraz lepsze! Po ostatecznym ujawnieniu swojej fryzury Mary była zszokowana tym, co zobaczyła!

foto: google

Mary nigdy nie wyobrażała sobie, że może mieć krótkie blond włosy. Na szczęście Christopher wiedział, że warto podjąć ryzyko! Musiał nawet domyślać się, że mąż Mary od dawna prosi o spotkanie z krótkimi włosami.

foto: google

Przeróbka to dopiero początek! Obejrzyj poniższy film, aby zobaczyć, jak Mary była zachwycona swoim nowym wyglądem. Ten jubileuszowy prezent z pewnością sprawi wrażenie na jej męża! Ten filmik jest przypomnieniem, aby wykorzystać wszystkie pozytywne możliwości, które nas otaczają, i przypomnieć sobie, że każda kobieta zasługuje na to, co zrobiła Maryja! Z pewnością Mary i jej mąż będą się cieszyć radością z nowo odkrytej pewności siebie i znajdą nowe sposoby na poprawę aspektów swego życia.

Source: youtube.com

Co sądzisz o nowym wyglądzie Maryi? Czy kiedykolwiek przechodziłaś przez podobną metamorfozę? Jeśli tak, koniecznie opowiedz nam swoją historię! Nie zapomnij udostępnić tego filmu znajomym i rodzinie ... możesz przez to zainspirować wielu ludzi!

Główne zdjęcie: google.com