Kiedy 25-letnia kobieta w ciąży znalazła się w centrum uwagi na przesłuchaniu do X Factor Ukraine, jurorzy patrzyli na nią z podejrzeniem. Z pewnością nie była ona typową zawodniczką.

Jednak jak mówią, nie oceniaj książki po okładce. Nie wiedzieli, że zaraz cała sala eksploduje oklaskami.

Wejście na scenę telewizyjnego reality show wymaga dużo odwagi, zwłaszcza gdy uczestnik konkursu wie, że będzie oceniany przez widzów na całym świecie. Konkurs ten zapewnia ślepe przesłuchania, aby upewnić się, że zawodnicy są oceniani na podstawie ich umiejętności, a nie wyglądu – w kolejnej części programu jury faktycznie ogląda występy.

Na początku przesłuchania przyszłej mamy pojawiło się kilka śmiesznych spojrzeń. Kolejne ukazały się po tym, jak zaczęła się muzyka do klasyki Whitney Houston „I Have Nothing”.

Tak odważnych wyborów piosenek przez zawodników dokonuje się często. Jeśli jednak osoba ta ma zamiar wykonać wielki hit, jak w przypadku tej ciężarnej kobiety – powinna być gotowa dać z siebie wszystko.

Tłum widzów siedział w milczeniu, gdy przyszła mama zaczęła swój występ. Miała oszałamiający głos, który wypełnił całą salę. Trudno było jednak powiedzieć, co dokładnie sądzili sędziowie…

„I Have Nothing” to ballada napisana przez Davida Fostera i Lindę Thompson do filmu The Bodyguard z 1992 roku (z udziałem Whitney Houston). Przy dobrym wykonaniu ta piosenka wprawia każdego słuchacza w gęsią skórkę.

Jak się okazało, kobieta w cięży ma niesamowity głos, i na pewno potrafi poradzić sobie z piosenką. Pięknie rozkryła swoją barwę głosu, nawet przyjmując wysokie nuty.

Wreszcie reakcje jurorów stała się całkiem jasna… Stwierdzili w końcu, że kobieta jest niesamowitą wokalistką! Wydawali się szczególnie podekscytowani podczas oglądania występu.

Kobieta była nie tylko bardzo odważna na publiczne przesłuchanie, ale także śpiewanie w trakcie ciąży – nie jest to najłatwiejszym zadaniem (szczególnie jeśli chodzi o wysokie nuty).

Nawet jeśli było to trudne dla zawodniczki – nie miało to wpływu na wynik. Zaliczyła swoje przesłuchanie i udowodniła wszystkim, że zasłużyła na występ na scenie The X Factor Ukraine.

Mężczyzna obserwujący za zasłonami (prawdopodobnie jej partner) wydawał się tak poruszony, że miał łzy w oczach. W rzeczywistości jurorka również nie mógł się kontrolować. Kiedy kobieta skończyła śpiewać, poczuła się zmuszona mocno ją przytulić.

Te niezapomniany występ stał się bardzo popularny – na razie ma ponad 13 milionów wyświetleń na YouTube.

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: google.com