Niektóre utwory po prostu sprawiają, że mamy w oczach łzy, a to jest właśnie jeden z nich. Kultowy i przepiękny.

Wielu artystów próbuje swoich sił w wykonaniu tego utworu i nie wszystkim udaje się to tak, jak tej małej dziewczynce.

Każdy wykonawca opowiada jakąś historię swoim wykonaniem i nie zawsze chodzi tylko o piękny głos. Tak właśnie było w przypadku tego wystąpienia, które miało miejsce na dworcu kolejowym w Rotterdamie. W duecie wystąpiły siostry: 9-letnia Diane i starsza Camille.

Muzyka grana w takich okolicznościach zawsze ma wyjątkowy klimat. Surowe ściany, ludzie przechodzący obok i przepiękne przedstawienie, w miejscu, w którym normalnie byśmy się tego nie spodziewali. Takie występy umilają dzień oraz są niesamowitą okazją dla wykonawców i artystów.

Wykonały utwór „Hallelujah”

W Rotterdamie miała miejsce świetna akcja. Na stacji kolejowej postawiono pianino. Nie należało do nikogo i wedle uznania można było z niego korzystać. Ta stacja widziała piękne wystąpienia, ale też żarty. Właśnie takim sposobem znalazły się tam utalentowane siostry.

Młodsza Diane zasiada za pianinem i zaczyna grać melodie utworu, który zna każdy. Po chwili w rytm wchodzi także jej starsza siostra – razem brzmią doskonale. To niesamowite, że tak młode dziewczyny nie boją się przypadkowej publiczności. Jak widać talenty, też chodzą parami!

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: pl.newsner.com