13-letni Marcin Maciejczak na przesłuchaniach w ciemno w „The Voice Kids” zacywcił jurorów swoim głosem oraz emocjami. To był chyba najlepszy cover „I will never love again” Lady Gagi. Chłopak ma cudowny głos.

Zapowiada się na to, że niedługo 13-latek stanie się prawdziwą gwiazdą, bo już ma fanów w całej Polsce. Zaczął on uczyć się śpiewu sześć lat temu, lecz dopiero niedawno postanowił on wrzucać na swojego YouTuba covery różnych utworów z własnymi teledyskami.

Objerzyjcie poniższy filmik, by usłyszec jego wspaniały głos:

Source: youtube.com

Na przesłuchania w ciemno Marcin Maciejczak wybrał uwtór Lady Gagi oraz Bradleya Coopera „I will never love again”.

I chociaż na YouTube można znaleźć mnóstwo coverów tego utworu, to z pewnością cover tego chłopaka jest najlpeszym, jaki kiedykolwiek usłyszycie. Można nawet stwierdzić, że jest tak samo dobry jak oryginał.

Po skończonym występie Marcina, jurorzy byli bardzo zachwyceni oraz wzruszeni. Dawid Kwiatkowski bez zastanowienie stwierdził, iż chłopak najprawdopodobniej wygra cały program.

Podobnie o występie Marcina mówiła reszta jurorów. Następnie spytali go o zaśpiewanie czegos jeszcze, ponieważ tak bardzo chcieli słyszeć jego głos. Chłopak szybko postanowił zaśpiewać polską piosenkę Natalii Kukulskiej pod tytułem „Niewidzialna dłoń”. Gdy cover „I will never love again” Marcina został opublikowany na YouTube, szybko stał się bardzo poularny i zyskał mnóstwo pozystywnych komentarzy. Wszyscy liczć na to, że to właśnie on wygra "The Voice Kids".

Poniżej możecie obejrzeć oryginalną wersję tej piosenki:

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: wizaz.pl