Wszystkie kobiety różnie przechodzą ciążę. Niektóre z nich cały czas leżą i zmagają się z mdłościami. Zaś reszta pozostaje aktywna, a czasami wręcz staje się nawet bardziej aktywna, aniżeli przed ciążą.

Dla większej części kobiet ciążą kończy sie sukcesem oraz ogromną radością, która nie jest do niczego porównywalna. Matki do końca życia rozpamiętują ten słodko-gorzki okres w swoim życiu. Czasami matki oczekujące na swoje potomstwo będą kontynuować to, co robiły zanim zaszły w ciążę aż do jej końca i radośnie czekały, na swoje małe.

Tak właśnie postanowiła zrobić kobieta, którą za chwilę zobaczycie na filmie. W momencie nagrania wideo jest ona w 35 tygodniu ciąży (czyli w prawie 9 miesiącu), lecz ciąża nie powstrzymuje jej od tańczenia salsy. Wręcz przeciwnie, dumnie wchodzi ona na salę i szaleje w eleganckiej sukni oraz szpilkach!

Według Brytyjskiego Centrum Zdrowia Dziecka, taniec jest świetnym sposobem na aktywność w trakcie ciąży. O ile lekarz nie ma żadnych przeciwwskazań, możesz ciężarne kobiety mogą szlać na parkiecie. Taniec jest bezpiecznym, a także zabawnym sposobem na przebrnięcie przez ciążę.

Niektóre kroki taneczne pomagają w utrzymaniu rytmu oraz we wzmocnieniu mięśni i utrzymaniu nastroju. Nie oznacza to jednak, że nie trzeba znac umiaru. Lecz jeżeli taniec sprawia, że dobrze się czujesz, to nie powstrzymuj się od niego i tańcz tyle, ile możesz.

Kobieta w filmie niżej nie dość, że cieszy się z życia, to jeszcze daje nam wspaniałe show, które z pewnością jest inspiracją dla wszystkich oczekujących matek na całym świecie!

Film został wyświetlony ponad 10 milionów razy! Sama zobacz czemu:

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: pl.newsner.com