Kiedy Angielka Hannah Yarker odkryła, że ​​jest w ciąży z bliźniakami, zażartowała, że ​​mogą urodzić się z różnymi odcieniami skóry.

Ale cóż to była za niespodzianka, kiedy tak się właśnie stało. Jedna córka Anaya urodziła się z białą skórą taką jak ma jej mama, a jej siostra Myla urodziła się z ciemniejszą skórą, podobną do jej 24-letniego ojca Kyle Armstronga.

20-letnia Hannah wyjaśnia: „Mój mąż Kyle jest rasy mieszanej, a ja jestem rasy białej, więc od samego początku nasi przyjaciele żartowali i pytali się nas o to, co byśmy zrobili, gdyby jedno dziecko wyszło ciemne, a drugie byłe. Śmiejąc się, odpowiadałam, że nie sądzę, że to jest bardzo prawdopodobne!”

foto: google

„Teraz nasze dziewczynki zwracają na siebie dużo uwagi, gdziekolwiek się znajdą. Ludzie po prostu nie uwierzą, że bliźniaki, które mają 10 miesięcy, są rodzeństwem. Nie mogę nawet spokojnie iść na zakupy, by mnie ktoś nie zatrzymał, pytając o dziewczynki”.

foto: google

Bliźniaczki nie tylko wyglądają inaczej, ale mają także bardzo różne osobowości – Myla jest bardzo aktywna, a Anaya jest znacznie bardziej wyluzowana.

foto: google

„Myla jest w ciągłym ruchu, już się czołga, co prawda do tyłu, podczas gdy Anaya jest bardzo spokoja. Obserwując je, nie da się uwierzyć, że są bliźniakami – mają tych samych rodziców, tę samą mamę i wspólnego tatę, ale są kompletnymi przeciwieństwami pod każdym względem”.

foto: google

Nieidentyczne bliźniaki urodziły się w kwietniu 2015 roku. Dopiero po jakimś czasie Hannah zauważyła, że ​​bliźniaki są różne, a teraz – w wieku 10 miesięcy – ich różne odcienie skóry są jeszcze bardziej wyraźne.

foto: google

„Na początku obie dziewczynki miały purpurowy odcień skóry, więc założyłam, że obie odziedziczyły karnację po Kyle'u. Ale po dwóch tygodniach stało się jasne, że Myla podąża za tatą o ciemnej skórze i włosach i brązowych oczach, podczas gdy Anaya jest bardziej dziewczynką mamusi o bladej cerze, jasnych włosach i jasnych oczach. Nie mogliśmy w to uwierzyć. Kyle i ja powiedzieliśmy wszystkim naszym krewnym i przyjaciołom, że mamy po jednym dla każdego”.

foto: google

Główne zdjęcie: google.com