Gatunek muzyki akappella z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Grupy z całego świata starają się tworzyć muzykę instrumentalną, używając tylko swojego głosu… To po prostu fantastyczna forma sztuki. Grupa kobiet akapella z Brigham Young University, Noteworthy, wyrobiła sobie markę, doskonaląc tę ​​formę sztuki i dzieląc się swoją muzyką ze światem.

Ta grupa obejmuje wszystko od popu do rocka. W poniższym przedstawieniu 9 piosenkarek z elegancką i perfekcyjną wersją hymnu „Amazing Grace (My Chains Are Gone)”. Dzięki wspaniałej aranżacji i uproszczonemu wykonaniu kobiety tworzą naprawdę urzekającą wersję piosenki. Teledysk jest równie godny relaksu, gdy piękna młoda kobieta spaceruje po lesie w bieli, wyglądając anielsko, śpiewając w doskonałej harmonii.

W poruszającej, ale spokojnej oprawie wyraźnie słyszysz emocje i umiejętności kryjące się za każdą nutą i słowem. Film ma ponad 13 milionów wyświetleń na YouTube i łatwo jest zobaczyć (i usłyszeć), dlaczego piękna piosenka Noteworthy dotknęła tak wielu.

Zobacz ich niesamowite wykonanie poniżej:

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: inspiremore.com