Jesteście ciekawi, jaki znak zodiaku pasuje do Waszego? A może interesuje Was, pod jakim znakami należy poszukiwać kandydatki na żonę? Kobieta spod którego znaku ma największą szansę okazać się twoją drugą połową?

1) Waga

Wagi to kobiety idealne. Czułe i troskliwe zawsze będą paniami domu o jakich marzą mężczyźni. Są świetnymi kucharkami, troskliwymi opiekunkami i wiernymi przyjaciółkami. Dobro i zadowolenie życiowe partnera to najważniejszy cel w życiu uczuciowym wagi. A oprócz tych wszystkich cech będzie też zawsze elegancka, zadbana i uśmiechnięta. Po prostu kobieta marzenie!

2) Ryby

Panie spod tego znaku zodiaku są nieco bardziej wymagające. Oczekują większej uwagi i adoracji, cenią sobie romantyczne gesty i czułe słowa. Kochają jednak mocno i wiernie, są romantyczne oraz inteligentne. To atrakcyjne wizualnie kobiety, ale przede wszystkim dobrzy kumple, z którymi można porozmawiać na każdy temat. A czy nie o to chodzi przede wszystkim w związku?

3) Koziorożec

Podobnie jak u mężczyzn, kobieta koziorożec to dobry fundament stałego związku. Mniej ceni ona romantyczne, nie dla niej są miłosne poezje czy wzniosłe słowa. W każdej natomiast sytuacji stanie obok swojego partnera i będzie go wspierała. Jest odpowiedzialna i rozsądna, przy tym bardzo troszczy się o męża i dzieci i jest dla nich wyjątkowo kochająca i czuła. Rodzina jest dla niej czymś świętym. Wypada tylko podziwiać takie oddanie najbliższym.

4) Strzelec

Dziewczyna strzelec nigdy się nie nudzi, jest pełna pomysłów i bardzo rozenergetyzowana. Otwarta i spontaniczna, otoczona przyjaciółmi z pewnością pozwoli partnerowi rozwijać swoje pasje, a sama także zajmie się własnymi. Przy tym kocha mocno i już na zawsze. Jest niemal idealną matką, żoną i kucharką. A do tego gotuje naprawdę wybornie!

5) Rak

Kobieta rak to niemal wzór do naśladowania. Troszczy się o najbliższych bez przerwy, rodzina i dom to cały jej świat. Będzie kucharką, kochanką, pielęgniarką i przyjaciółką. Jednak uwaga – nie odpuści, wymagając od partnera pełnego i stałego zaangażowania w ich związek. Uważa, że dla o obojga małżonków związek jest całym światem i nie pozwoli im myśleć o czymkolwiek innym. Nie pozwoli sobie także nawet na niezobowiązujący flirt. Jeśli chodzi więc o wierność małżeńską, nie ma drugiego tak wiernego znaku zodiaku jak rak.

Główne zdjęcie: magia.onet.pl