Wszystkie związki wymagają pracy. Trzeba dużo zainwestować w związek, by działał on na dłuższą metę. Niektórzy ludzie robią to powoli i nie myślą dużo o przyszłości, lecz inni gdy myślą o czymś na poważnie, lubią dawać innym ultimatum. W związku ultimatum może stanowić zagrożenie. Jednak może to być również dobry sposób na poprawienie sytuacji.

Jeśli uważasz, że twój partner nie bierze rzeczy na poważnie, możesz rozważyć danie mu ultimatum. Choć dawanie ultimatum jest częścią czyjejś złej osobowości, jest również związane z astrologią.

Baran:

Jeśli chodzi o Barana, jest on konfrontujący w związku i może dawać ultimatum. Nie lubi, gdy ludzie tracą czas, a jeśli myślą, że ich partner robi coś źle, zrobi duży ruch. Baran wie, że zdarza się, że dawanie komuś ultimatum jest dużym ryzykiem, ale uważa, że jest warto.

Lew:

Lwy są proste, szczególnie jeśli chodzi o ich związek. Nie boją się dać ultimatum, ponieważ już przeanalizowali wszystkie możliwe scenariusze i wiedzą, jaki będzie ich następny ruch.

Skorpion:

Skorpiony koncentrują się na tym, czego chcą od życia i swojego związku. Jeśli ich partner jest dziwny i nie jest gotowy się zaangażować, dadzą ultimatum. Skorpiony robią to tylko wtedy, gdy będą traktować coś na poważnie.

Bliźnięta:

Jeśli Bliźnięta dali ultimatum, zastanowili się nad tym. Robią to, gdy myślą, że to jedyny ruch, jaki mogą zrobić. Może wydawać się to manipulacyjne, ale pochodzi z uczciwego miejsca dla Bliźniąt.

Panna:

Panny również dają ultimatum z podobnych powodów co Bliźnięta. Zastanawiali się, co mogą zrobić, gdy ich związek utknie. Panny są szczęśliwe, gdy ich związek trwa. Jeśli będą gotowe, by przejść na wyższy poziom, zmuszą partnera do reakcji.

Główne zdjęcie: pinkvilla.com