Początek historii miał miejsce w 1986 roku. 19-letnia mama urodziła małą dziewczynkę, Tammy. Nie miała nic przeciwko byciu samotną matką, od kiedy chłopak zostawił ją, bo bał się wychowywania dziecka. Niestety od dziewczyny odwróciła się również rodzina i została kompletnie sama.

21 lat później tej historii słuchała również Tammy.

Młoda dziewczyna nie widziała innej opcji, jak oddać dziecko do adopcji. Sama nie miała środków do życia, wiedziała, że rodzina jej nie pomoże. Wychowanie dziecka kosztuje, a 19-latka chciała, aby Tammy miała od życia wszystko i wiedziała, że sama jej tego nie zapewni.

foto: podaj.to

Nie chciała, aby Tammy, kiedy dorośnie, pomyślała, że biologiczna mama jej nie kochała i była dla niej problemem. Nie o to chodziło. Dlatego w małym notatniku zapisała swoje myśli, emocje, to co czuje oraz całą swoją historię, aż do narodzin jej małego cudu.

foto: podaj.to

Udało się znaleźć dla Tammy idealny dom – pełen szczęścia i miłości. Nic jej tam nie brakowało i pokochała swoich „nowych” rodziców. Na 21 urodziny Tammy otrzymała od rodziców ten mały notesik, który zostawiła dla niej biologiczna matka. Historia jej matki oraz jej narodzin bardzo ją zaintrygowała, więc postanowiła ją znaleźć.

foto: podaj.to

Szukając w serwisach społecznościowych, znalazła kobietę, która pasowała do wszystkiego, co przeczytała i napisała do niej wiadomość:

„Dzień dobry, mam nadzieję, że nie pomyliłam się i trafiłam do właściwej osoby. Mam na imię Tammy i urodziłam się 14 listopada 1986 roku. Jestem adoptowana, a niedawno otrzymałam od moich rodziców notes, który mógł należeć do Ciebie. Opisana była tam historia mojej biologicznej matki”.

foto: podaj.to

Tammy miała dobre przeczucie i trafiła na odpowiednią osobę! To właśnie była jej biologiczna matka!

foto: podaj.to

Ich pierwsze spotkanie wcale nie było wypełnione kłótniami, a zrozumieniem i wzruszeniem. Tammy była już na tyle dorosła, aby zrozumieć, dlaczego jej biologiczna matka zdecydowała się na taki krok. Swoich przybranych rodziców kochała nad życie i to oni zawsze będą dla niej „prawdziwymi” rodzicami. Jednak Tammy uważa, że teraz jej rodzina powiększyła się i znalazła osobę, z którą będzie bardzo blisko.

Koniecznie obejrzyjcie to wzruszające nagranie.

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: podaj.to