The Voice Kids to dziecięca wersja programu The Voice of Poland, który przez wiele lat eteru nie traci na popularności. Udział w The Voice Kids biorą tylko najmłodsi artyści. Niedawno na ekranach pojawiła się druga edycja tego reality show. Już po odbyciu się przesłuchiwań w ciemno, w Internecie wirują wyjątkowo gorące emocje. Dzieje się tak, ponieważ castingi ujawniły ogromne i niesamowite talenty najmłodszych polskich wokalistów.

Głos jak z bajki

10-letnia Nina wybrała dla programu piosenkę z bajki „Mała Syrenka” pod tytułem „Naprawdę chcę”. Jurorzy już po pierwszych sekundach słuchania dziecięcego, a jednocześnie pięknego i czystego głosu dziewczynki wiedzieli, że stoi za ich plecami niezwykły talent. Byli taki zaczarowani rozkosznym śpiewem, że przypomnieli sobie o naciśnięciu czerwonych przycisków, które umożliwiły Ninie przejście do kolejnej rundy, dopiero po półtorej minuty.

Komu oddała swoje preferencje mała wokalistka? Choć dziewczynką byli zauroczeni zarówno Baron z Tomsonem i Cleo, 10-latka słuchając własnego serca dołączyła do grona na czele z Dawidem Kwiatkowskim.

Zobaczcie niesamowity występ Niny na poniższym filmiku.

Source: youtube.com

Kilka słów o Ninie Kicińskiej

Pomimo swego młodego wieku, Nina ma wiele zainteresowań – największym z których jest oczywiście śpiewanie. Na tym jednak nie koniec pasji muzycznych – 10-latka gra na skrzypcach i fortepianie. Kolejnym ulubionym zajęciem dziewczynki jest czytanie książek. Na witrynie internetowej programu The Voice Kids jest informacja, że Nina potrafi przeczytać dwie książki w ciągu jednego dnia! Uwielbia także rozwiązywać trudne zadania z matematyki, bierze udział w konkursach ortograficznych. Nie zapomina również o sporcie, a najbardziej lubi grać w kosza.

Niewiarygodne jest, że 10-latka potrafi robić tyle rzeczy! Dziecko, które mogłoby podzielić się swoimi zainteresowaniami i pasjami z niejedną dorosłą osobą.

Utalentowane dzieci

Nina swoim wokalem i talentem bez wątpienia podbiła serca szerokiej publiczności, niemniej jednak w drugiej rundzie programu wielkich talentów jest dość dużo. Wśród nich należy wyróżnić Polę Deptułą, Marię Nowak, Oliviera Woźnickiego czy Oliwiera Szota.

10-letni Oliwier z Nowosielca, który marzy o zostaniu aktorem i piosenkarzem, sprytnie odwrócił na siebie sympatię widzów, a co najważniejsze – jury. Chłopiec również dołączył do drużyny Dawida. Jego niesamowite wykonanie polecamy również obejrzeć.

foto: google

Jakkolwiek by było, musimy stwierdzić, że kolejna edycja The Voice Kids zapowiada się bardzo interesująco. Jeśli tak dalej pójdzie to faworytów do zwycięstwa może być naprawdę dużo. Czy wy też już nie możecie doczekać się następnych odcinków tego muzycznego show!

Główne zdjęcie: google.com