Pierwszy taniec na weselu jest jednym z tych chwil, która zawsze odbywa się po rozpoczęciu weselnej imprezy. Pary zazwyczaj dają z siebie wszystko, by jak najlepiej pokazać siebie podczas tego tańca. Przed weselem biorą udział w lekcjach tańca, współpracują z choreografami oraz przez wiele godzin przygotowywują się do tego kilkuminutowego momentu. Dokładnie tak samo było w przypadku tego małżeństwa. Ich pierwszy taniec stał się bardzo popularny w internecie. Obecni na sali goście patrzyli na nich z zachwytem.

4-minutowy filmik pierwszego tańca tej pary został opublikowany na koncie YouTube.

Przygotowania choreografia oraz odpowiednia muzyka utrudniały nie bycie zachwyconym. Nic dziwnego, iż ich występ ślubny otrzymał gromkie brawa sgromadzonych gości, a także został obejrzany ponad 500 tysięcy razy. Dostali oni także mnóstwo pozytywnych komentarzy od internautów.

"W końcu para, która doprawdy umie tańczyć. Dzięki temu, że ich układ nie był wymuszony, nie wyglądali oni sztucznie tańcząc."

"Filmik wywołał na mojej twarzy ogromny uśmiech. Po prostu świetny."

"Nie mogę przestać oglądać tego występu. Jest rewelacyjny."

"Świetny występ! Cieszę się, że przygotowaliście wartą uwagi choreografię, zamiast tańczyć walca, bądź jakiegoś dziwnego, trudnego tańca."

"Najfajniejszy pierwszy taniec, jaki kiedykolwiek obiejrzałam."

Objerzyj poniższy filmik, by zobaczyć ten fenomenalny pierwszy taniec w stylu lat 80. do piosenki Chrisa Normana oraz Suzi Quatro poid tytułem „Stumblin’ In”:

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: google.com