W angielskim Middlesex pewnego dnia idąc ulicą, człowiek ujrzał coś strasznego. Z jadącego obok auta wyrzucono malutkiego pieska. Pieszy podniósł psa by sprawdzić, czy żyje a potem wezwał ratowników, którzy zawieźli go do lekarza. Okazało się, że upadek nie był groźny, ale stan psa był zły. Był chudy, głodny i brudny. Myślimy, że ci ludzie wyrzucili go właście przez stan jego skóry.

foto: facebook

Pies był bardzo bojaźliwy. Potrzebował pomocy, żeby znowu być szczęśliwym. Wood postanowiła wziąć go do domu. Pies uzyskał imię Peggy.

foto: facebook

Dzięki Wood, Peggy powoli zdrowieje. Boi się dotyku ludzi, lecz po czasie staje się bardziej spokojna. Peggy polubiła resztę psów w domu. Pomagają jej w byciu szczęśliwą.

foto: facebook

„Szczeka, gdy jest głodna, mruczy, gdy jest szczęśliwa – jest wspaniała.”

foto: facebook

Historia Peggy pokazuje, że ważna jest pewność co do hodowcy, któremu dajemy psa.

foto: facebook

Wood mówi, że najlepiej jest odwiedzić mamę oraz jej młode, aby wiedzieć, czy mają się dobrze i jak są traktowane.

foto: facebook

Peggy wciąż jest leczona w RSPCA. Dużo ona przeszła i wreszcie ma kochającą rodzinę. Obejrzyj poniższy filmik, by zobaczyc psa:

Peggy the Pug's Story

🐶 Peggy the pug's story is a stark reminder this #MothersDay to think about the welfare of parents involved in puppy breeding. If you're considering buying a puppy rather than rehoming, please be #PuppySmart and read our advice first: http://bit.ly/2teCyTd

Gepostet von RSPCA (England & Wales) am Sonntag, 11. März 2018

Source: facebool.com

Główne zdjęcie: facebook.com