Jeżeli myślałeś kiedyś o tym, jak bardzo rodzic jest w stanie poświęcić się dla swojego dziecka, to ten 39 letni tata o imieniu Marc Daniels ci to pokaże. Będąc ojcem trzech córeczek dobrze wie, jak mocno czułe są w stanie być kobiety… a prędzej młode kobietki. Któregoś dnia udał się on ze swą najmłodszą 2 letnią córeczką na jej pierwsze w życiu przedstawienie .

Dziewczynka stresowała się, ponieważ nigdy wcześniej nie występowała przed prawdziwą publicznością i trema sparaliżowała ją tak mocno, iż nie była ona w stanie się poruszyć. Kiedy nastał moment występu, widziała ona na sobie oczy widowni i jej ciało, z pozoru przygotowane do tańca, nie słuchało jej.

Spostrzegł to jej tatuś, który bardzo pragnął, by jego córeczka dobrze wspominała swój pierwszy występ, więc wykonał on coś, na co nikt nie był gotowy… wszedł na scenę i zaczął tańczyć wraz z Bellą! Widownia była wniebowzięta tą sceną. Nie ma się co dziwić! Sami zobaczcie, jak bardzo udał się występ z nieplanowanym na scenie panem, który chcąc nie chcąc stał się jego gwiazdką.


Source: youtube.com