Zwykle mówi się o kobietach, że ich siódmy zmysł pozwala im na przewidywanie przyszłości, mogą „wykrakać” co się stanie. Zwykle chodzi o kobiety, które rzekomo „uderzyły” lub „zraniły”. Przez długi czas były one uważane za czarownice, które mogły zaszkodzić dzięki ich „magii”. Astrologowie twierdzą, że jest w tym trochę prawdy, ale zależy to od znaku zodiaku.

Panna

Panny mają niesamowity talent do zauważania każdego drobiazgu, który umyka innym. Pomaga to Pannom widzieć trochę więcej niż innym. Polemika z tym znakiem zodiaku nie ma żadnego sensu. Jeśli Panna coś twierdzi, to jest tego w stu procentach pewna. Jeżeli nie ma takiej pewności, nie rozpoczyna sporu. Ponadto Panna ma wysoce rozwiniętą intuicję. Często odczuwają one nadejście kłopotów lub niebezpieczeństw, warto ich słuchać. Co więcej, są absolutnie pokojowe i nie należy się ich obawiać.

foto: google

Skorpion

W kontaktach ze Skorpionem często można spotkać sytuacje, w których udało mu się tylko żartować, a żart ten już zaczął się spełniać. Tak, słowa Skorpionów często stają się przepowiedniami. Nie jest to kwestia magicznych umiejętności, ale silnej intuicji, na której bazują panie spod znaku Skorpion. Drugim ich darem jest fakt, że widzą ludzi na wskroś. Czasami utrudnia im to życie - nie zawsze chcemy wiedzieć wszystko o ludziach których spotykamy.

foto: google

Ryby

Kobiety spod znaku Ryby często mówią niesamowite rzeczy. Nie śmiej się z tego, zwykle wszystko co mówią, się spełnia. Ryby często mają prorocze sny. Konieczne jest, aby nauczyły się je czytać. Sny te mogą zawierać cenne wskazówki na przyszłość. Ci którzy obracają się w kręgu Ryb, powinny starać się być ich przyjaciółmi, a nie wrogami. Żywiąc urazę, Ryby mogą wyrządzić krzywdę i wcale nie będzie to przyjemne.

foto: google

Główne zdjęcie: google.com