Wszystkie małe szczeniaki są bez wątpienia najsłodszymi i najbardziej uroczymi stworzeniami. Nawet te, które mają jakieś wrodzone wady lub cechy charakterystyczne. Jeśli ktoś ma problem z wyglądem, nie oznacza to, że jest złe lub nieprawidłowe, wręcz przeciwnie, bardzo dobrze jest podkreślić jego wyjątkowość. Tak właśnie było w przypadku szczeniaka rasy golden retriever o imieniu Ray. Ten pies od urodzenia ma tylko jedno ucho, ale wcale mu to nie przeszkadza, stał się sławny w całym internecie jako „jednorożec”.

foto: laykni.com

Szczeniaki rasy Golden Retriever to najsłodsza rzecz na świecie. A mały Ray nie jest wyjątkiem, mimo że ma mały znak charakterystyczny.

foto: laykni.com

Ray to zabawna, puszysta kulka szczęścia, która straciła ucho przy narodzinach. Taka jedna wada uczyniła go sławnym na całym świecie.

foto: laykni.com

Jednak to w najmniejszym stopniu nie psuje jego wyglądu. Stopniowo, gdy szczeniak dorósł, jego ucho przesunęło się do środka i teraz wygląda jak jednorożec.

foto: laykni.com

Właścicielka Ray podzieliła się niedawno swoim filmem na portalu społecznościowym i pies natychmiast stał się sławny. I nie na darmo, po prostu nie można być obojętnym na tego niesamowitego psiaka.

foto: laykni.com

No tylko popatrzcie na to cudo!

foto: laykni.com

Główne zdjęcie: laykni.com