Światową sławę można zyskać nie tylko dzięki talentom i nieprzeciętnym zdolnościom, ale także dzięki wygranej w loterii genetycznej.

Dziś chcemy przedstawić Państwu dziewczynę z Chicago o imieniu Ren Bad, którego nogi mają 134 centymetry i 11 milimetrów długości!

foto: laykni.com

Już w pierwszej klasie podstawówki dziewczynka była tego samego wzrostu co nauczycielka, a teraz nie może nawet normalnie przejść przez drzwi. Jednak Ren nie ma z tego powodu kompleksów, wręcz przeciwnie – lubi swój wyjątkowy wzrost.

foto: laykni.com

Jedne z najdłuższych nóg na świecie!

foto: laykni.com

Tylko wyobraźcie sobie – Ren ma 205 centymetrów wzrostu!

foto: laykni.com

Dzięki tym parametrom Ren jest jedną z najwyższych dziewczyn na świecie. Wyprzedziła poprzednią rekordzistkę Ekaterinę Lisinę, której długość nóg wynosi 133 centymetry.

Ren ma wysokich rodziców, więc jej wzrost nie był dla nich zaskoczeniem.

foto: laykni.com

Wysokość ojca Ren wynosi 208 centymetrów, a jej matki 185 centymetrów.

Największą niedogodnością w życiu Ren są drzwi, ona ich nienawidzi! Oczywiście dla takiego wzrostu bardzo trudno jest wybrać odpowiednie ubrania i buty – trzeba dużo szukać i zamawiać w Internecie.

foto: laykni.com

W sieciach społecznościowych dziewczynę śledzą 7949 subskrybentów, którzy nieustannie piszą komplementy Ren.

To dzięki jej nogom dziewczyna zaczęła pracować jako modelka. Teraz współpracuje z marką, która szyje legginsy dla wysokich kobiet. Więc teraz Ren na pewno nie będzie miał problemów ze znalezieniem ubrania na nogi!

foto: laykni.com

Główne zdjęcie: laykni.com