Ludzie nie są odporni na kłopoty. Niektórzy popadają w tarapaty bardzo łatwo. O tym, jakie znaki zodiaku ryzykują ale i tak prą naprzód, mimo przeciwności - w poniższym artykule.

Baran

Baran uwielbia przygodę; osoby urodzone pod tym znakiem, są jak „energetyczne wampiry”, często stają się epicentrum konfliktów. Są dosłownie wszędzie tam, gdzie są kłopoty. Cudem będzie, jeśli Baran nie będzie z kimś skłócony przez jeden dzień. Impulsywni, mają tendencję do obwiniania innych ludzi.

Kobiety Barany – dużo czasu spędzają na zakupach i starannie wybierają rzeczy. Nie zapłacą za towar niskiej jakości i niemodny, nie planują z wyprzedzeniem wyjść do centrów handlowych, ale jeśli się tam znajdą, nie wyjdą bez zakupu.

Ryby

Marzycielskie, subtelnie zorganizowane, nadmiernie nieostrożne, zwłaszcza jeśli piją napoje alkoholowe. Ryby są osobami o silnej woli: natychmiast przekonują i narzucają swój punkt widzenia. Są pragmatyczne, cyniczne i wyrachowane. Ryby nie lubią kompromisów, do końca wolą bronić swoich interesów lub punktu widzenia.

Ryby nie ujawniają emocji i przeżyć, wierząc, że jest to demonstracja słabości. Potrafią wziąć odpowiedzialność za nieznajomego. Ryby muszą ostrożnie podchodzić do kwestii finansowych, ponieważ inwestują w projekty, które nie przynoszą zysku.

Kobieta-Ryba nie przejdzie obok nowości na wieszakach, wszystko musi zmierzyć, co sprawia jej prawdziwą przyjemność. Spędzają godziny na zakupach.

Panna

Idealiści, nie postrzegający świata racjonalnie. Porządek i samodyscyplina mają pierwszeństwo przed uczuciami. Panny są uważne od urodzenia i są przekonane, że widzą więcej niż inni. Dla Panny świat jest szary i bezosobowy, a porządek świata daleki jest od doskonałości. Twierdzą, że myśli się materializują, a negatywne emocje są łatwiejsze do zrozumienia niż pozytywne. Panna to doskonały przykład tego, że nie warto sobie niczego wbijać do głowy, bo wszystko o czym myślimy się spełnia. Panny są sentymentalne, często dramatyzują, a po deszczu nie zauważają jasnego słońca. Empatia im ciągle towarzyszy od bliskich w takim czy innym stopniu, ale nie przyczynia się to do poprawy ich nastroju. Panny „rozmieniają się na drobne” i gubią w życiu. Przedstawiciele tego znaku są pod patronatem Merkurego – są to ludzie towarzyscy o dużej inteligencji.

Kobieta Panna jest modna. Bez towarzysza godzinami chodzi i wybiera towary, spokojnie wydaje duże sumy na nowe buty lub 100 g sera z pleśnią. Ta miłość do zakupów pozostaje dla wielu niezrozumiała.

Wodnik

Wodnik to uparty znak. Przedstawiciele tego znaku niestrudzenie udowadniają swoją rację innym. W tym celu są gotowi oddać całą swoją siłę i energię. Wielu Wodników nie akceptuje tego, co im się nie podoba. Postawią na swoim i nawet jeśli sytuacji nie da się zmienić, chcą udowodnić coś przeciwnego. Całe ich życie to seria pojedynków. Nie przejmują się zbytnio, że ich opinie nie pokrywają się z opiniami innych. Nawet jeśli Wodnik nie przekonał kogoś inaczej, nadal pozostanie wierny swoim ideałom. Wierzą, że los każdego człowieka zależy od niego. Popełniając błędy, Wodnik napotyka różne problemy, których nie może później rozwiązać.

Byk

Byk pragnie komfortu i przyjemności we wszystkich dziedzinach życia. Jest samolubny, co staje się przyczyną wielu problemów. Wielu jest przekonanych, że Byki są najpiękniejsze, inteligentne, zręczne itp. W rzeczywistości Byk jest narcyzem, dumnym i ambitnym. Nie chcą się poddać, nawet jeśli jest to logiczne i decyzja jest oczywista. Poszukując harmonii, Byk zapomina o swojej dumie. Jeśli dostrzegą punkt widzenia innej osoby i zrozumieją, że świat nie należy tylko do nich, będą mogli uczynić swoje życie jasnym i interesującym. Eliminując te cechy, można by uniknąć wielu problemów.

Główne zdjęcie: gurni.ru