Koty to bardzo inteligentne zwierzęta, mają dobrze rozwinięty instynkt macierzyński. Udowodniła nam to kotka, która zwróciła się do lekarzy o pomoc dla swojego „dziecka”. Najbardziej niesamowite jest to, że nie tylko wiedziała dokąd iść, ale także cierpliwie czekała, aż jej maleństwo zostanie zbadane przez specjalistów.

Nie mogliśmy przejść spokojnie obok tej historii i chcemy się nią z Tobą podzielić.

Artystka Merve Ozcan była świadkiem tej niezwykłej sceny. W tym czasie ona sama przebywała w jednym ze szpitali w Stambule.

foto: laykni.com

Oczywiście dobroduszni lekarze nie mogli po prostu przejść mimo „ogoniastego pacjenta” i zaczęli badać kociątko, chociaż wąsy i łapy wcale nie są ich specjalizacją.

foto: laykni.com

Merve opisała tę sytuację na swojej stronie w mediach społecznościowych i zauważyła, że ​​kociątko było bardzo psotne i cały czas próbowało uciec, a surowa matka łapała go i przyprowadzała z powrotem.

foto: laykni.com

Po zbadaniu obu pacjentów lekarze nie stwierdzili u nich nic podejrzanego.

foto: laykni.com

Po karmieniu postanowili wysłać „ogoniaste bestie” do lekarza weterynarii w celu dokładniejszego badania.

Ta niesamowita historia została opublikowana w sieciach społecznościowych, a ludzie zaczęli ją aktywnie komentować, lajkować i repostować.

foto: laykni.com

„Koty tureckie są zupełnie inne”. „Koty wiedzą, gdzie uzyskać pomoc. Bardzo miło na to patrzeć ”.

Warto dodać, że w Turcji koty są bardzo dobrze traktowane, nikt ich nigdy nie gnębi, w razie potrzeby ludzie zawsze im pomagają.

foto: laykni.com

„Uczyłem się w Stambule i zabrałem wiele kotów ulicznych do weterynarza, nic nie płacąc. Chodzi o to, że jeśli kot wyraźnie potrzebuje pomocy, to na pewno ktoś go weźmie i postara się pomóc ”- napisał jeden z użytkowników sieci.

Tak więc nie trzeba się martwić o bohaterów naszego artykułu, na pewno nie pozostaną w tarapatach!

Główne zdjęcie: laykni.com