Niektórzy ludzie są pod specjalną ochroną od urodzenia. Astrologowie twierdzą, że powodem tego jest ich znak zodiaku.

Wodnik - nigdy nie rezygnujesz ze swoich ideałów. Nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach polegasz na sprycie i szczęściu.

Masz naprawdę szczęście. Okoliczności ciągle ci sprzyjają. Właśnie dlatego idziesz przez życie zrelaksowany, nie marnując nerwów na drobiazgi. Nie masz jasnego planu działania na jutro, ale niezmiennie jesteś zadowolony z tego, że los się do ciebie uśmiechnął.

Strzelec – jesteś bardzo utalentowany, co pozwala ci osiągać świetne wyniki przy minimalnym wysiłku fizycznym i nakładach czasowych.

Wiesz dokładnie co zrobić, aby jak najlepiej ten talent wykorzystać. Nawet w pogoni za dobrami materialnymi, nie zapominasz o rozwoju duchowym. W ekstremalnych sytuacjach na pewno unikniesz kłopotów, ponieważ Twój Anioł Stróż już przygotował dla Ciebie „płachtę bezpieczeństwa”.

Bliźnięta – masz szczęście, bo wiesz jak rozumieć ludzi. Możesz odwrócić niekorzystną sytuację na swoją korzyść.

Niektórzy ludzie wokół ciebie uważają, że jednym pstryknięciem palca dostajesz wszystko, na co inni pracowali przez połowę swojego życia. Nie wszystko jest jednak takie proste. Wiesz, w którym momencie wejść do gry, aby nie tracić energii i nadal odnosić sukcesy. To Anioł Stróż który nieustannie prowadzi cię właściwą ścieżką.

Główne zdjęcie: volkovysk.by