Nie oznacza to, że absolutnie wszyscy przedstawiciele tych czterech znaków zodiaku, które zostaną omówione poniżej, nieustannie kłamią. Mają do tego skłonności, a potem pozostaje tylko kwestia sumienia, rodzaju psychiki i poziomu rozwoju moralnego człowieka.

Bliźnięta

Bliźnięta zawsze wiedzą, czego chcą od życia. Często odsuwają swoje sumienie i honor jak najdalej, a hipokryzja wygrywa. W tym przypadku Bliźnięta zaczynają oszukiwać, przechwalać się i udają zupełnie kogoś innego, niż kim naprawdę są. Na krótką metę takie zachowanie sprawdza się świetnie, ale na dłuższą... uważaj, twoja hipokryzja może obrócić się przeciwko tobie.

Waga

Astrologowie nazywają Wagi „kameleonami”. Przedstawiciele tego znaku są w stanie dostosować się do wszystkiego i do każdej sytuacji w dowolnym momencie. Oczywiście jednocześnie będą kłamać, oszukiwać i pokazywać innym swój szeroki uśmiech, a ich dusze będą przez to czuć się coraz bardziej paskudnie. Im więcej Wagi kłamią publicznie, tym trudniejsze jest życie ich rodziny która musi odgrywać rolę „worka treningowego” używanego do łagodzenia stresu i wyładowywania złości. Wagi, które nie mogły zmienić się w odpowiednim czasie, kończą życie samotnie i nikomu są nie potrzebne...

Byk

Byk jest w rzeczywistości prostolinijny. Ich hipokryzja często ma na celu wyglądanie trochę lepiej niż są w rzeczywistości. Byk lubi też, gdy inni są w dobrym nastroju, więc czasami nawet nie zdając sobie z tego sprawy, zaczyna być hipokrytą w celu wywołania uśmiechu u innych. Cel zwykle uświęca środki, ale przedstawiciele tego znaku po takich sytuacjach psychicznie wyczerpani i mogą wpaść w depresję, co po raz kolejny udowadnia, że hipokryzja nawet w dobrej intencji nie jest dobra!

Wodnik

Dobrą duszą jest Wodnik, który nigdy nie powie rozmówcy, że jest dur... generalnie głupcem, nawet jeśli cała jego natura „wyrywa się” aby to zrobić. Wodnik nadal będzie się słodko uśmiechał, a nawet będzie starał się podtrzymać rozmowę i znaleźć wspólny język. Niestety, nie przyniesie mu to radości, ponieważ z biegiem czasu nagromadzi się tyle negatywnej energii, której tylko specjalista pomoże się pozbyć bez szkody dla zdrowia jego i osób wokół niego.

Główne zdjęcie: google.com