Łatwiej jest nawiązać z nimi relacje, taki jak przyjaźń i miłość.

Według astrologów Wodnik jest na pierwszym miejscu. Nie jest on w stanie zranić bliskich, nigdy się nie mści. Z łatwością wybacza nawet tym, którzy go zdradzili. Fakt, że Wodnik nie chce tracić energii na agresję i złość, zasługuje na wielki szacunek. Zawsze będą lepsi w inteligencji od swoich wrogów. Nie są naiwnymi głupcami, jak się może wydawać, zawsze potrafią walczyć. Nie wyrządzą komuś krzywdy i nie „pobrudzą sobie rąk”.

Na drugim miejscu jest Byk - osoba otwarta i miła. Zasadniczo nie mają szczęścia, są zbyt otwarci i otoczenie zaczyna ich wykorzystywać. Nie zapominaj jednak, że Byk może cię „uderzyć”, gdy skończy się jego cierpliwość. Nie są naiwni, ale ich wielkie, dobre serce czasami uniemożliwia im rozsądne myślenie.

Na trzecim miejscu są Ryby - otwarte i niezdolne do złości, ale jeśli zostaną skrzywdzone, zignorują cię do całkowicie. Ryby nie potrafią wybaczyć i nie dają drugiej szansy. Natychmiast stają się zimnokrwiste, nigdy nie zatrzymują przy sobie osoby, która ich zdradziła. Jeśli będziesz je dobrze traktować, będą dla ciebie dwa razy bardziej łaskawsze niż ty.

Główne zdjęcie: google.com