Ta historia opowiada o oddanym przyjacielu chłopca, który nie opuszcza go ani w smutku, ani w radości. Pies zawsze chce być blisko swojego małego właściciela.

Pies o imieniu Dash stał się najlepszym przyjacielem chłopca Peytona. Pies i dziecko od zawsze są nierozłączni, spędzając ze sobą każdą chwilę. Dziecko łączy niezwykła więź z pieskiem, bowiem są zawsze razem. Każdego dnia pogłębia się relacja małego Peytona z Dashem.

foto: sm-news.ru

Rodzice chłopca cieszą się, że tak wspaniały przyjaciel mieszka z nimi. Zauważają, że pojawienie się czworonoga w domu przyniosło rodzinie wiele radości i szczęścia.

Zwykle w życiu każdego dziecka zdarzają się chwile, w których popełnia ono błąd. Życie Peytona nie jest pod tym względem wyjątkiem. Albowiem chłopiec nie zawsze jest idealnym dzieckiem. Pewnego dnia Peyton ostro pokłócił się z siostrą. Jego rodzice postanowili go ukarać. Więc chłopiec za karę musiał stać w kącie, gdzie w samotności i spokoju miał przemyśleć swoje dotychczasowe zachowanie.

foto: sm-news.ru

Chłopiec odebrał taką karę jako niesprawiedliwe potraktowanie. Z jego oczu popłynęły łzy. Wtedy do akcji wkroczył Dash. Piesek usiadł w kącie obok małego chłopca, okazując mu w ten sposób swoją miłość i wsparcie.

Ta wzruszająca scena sprawiła, że rodzice Peytona nie mogli być dłużej źli na syna, więc natychmiast skrócili karę. Ojciec i matka pozwolili przyjaciołom opuścić kąt i kontynuować grę. Po raz kolejny ucieszyli się, że mają w domu tak oddanego towarzysza życia.

Główne zdjęcie: sm-news.ru