A czy ty masz cechy egoistyczne?

Bliźnięta

Osoby, które najczęściej praktykują otwarte relacje. Po prostu nikogo nie potrzebują! Bliźnięta uwielbiają spędzać czas w swoim towarzystwie, rozpieszczać się i współczuć sobie. Oczywiście zakochanie się też ich dopada, ale nie na długo: wcześniej czy później ich partner ucieka ze związku, w którym nie było miejsca na miłość i troskę o drugiego.

Byk

Tak doskonałe, że uważają za swój obowiązek pokazanie, jak gładko i dobrze wszystko idzie w ich życiu. Byk jest przyzwyczajony do tworzenia pozorów komfortu w swoim życiu i uważają się za twórców tego komfortu. Dlatego mogą godzinami rozmawiać o zorganizowaniu swojego idealnego życia i idealnej pracy - chociaż w rzeczywistości może wcale tak nie być.

Lew

Niekwestionowany lider tej listy. Lwy uwielbiają siebie, uwielbiają komplementy i po prostu wariują, gdy inni delikatnie i subtelnie zachwycają się nimi. Nie boją się pochwał, nie wstydzą się pochlebstw - to stymuluje ich do sukcesu. Prawda, że tylko we własnym życiu - większość Lwów nie jest gotowa dzielić się swoim sukcesem i dobrobytem z innymi.

Główne zdjęcie: google.com