Panna

Aby naprawdę zrozumieć Pannę, musisz być z nią w bardzo bliskim relacjach. Panny nigdy nie ujawnią swoich prawdziwych myśli i uczuć tylko znajomym.

Panny wyróżniają się godną pozazdroszczenia tajemniczością. W chwilach radości lub smutku ich twarz zwykle nie wyraża żadnych emocji, nawet jeśli są nimi przytłoczeni. Dadzą upust emocjom z dala od wszystkich. W komunikacji rzadko są szczerzy, często istnieje sekretne znaczenie, które pozwala Pannom ukryć swoje uczucia i dowiedzieć się, co myśli rozmówca.

Skorpion

Skorpion jest silny duchem, nie jest przyzwyczajony do okazywania swoich słabości i emocji. Sprzeczny i niejednoznaczny. Zawsze panuje nad sobą, a jednocześnie czujnie obserwuje rozmówców, by wyciągnąć właściwe wnioski, jest sceptyczny wobec ludzi.

Nie ma dla niego znaczenia, co myślą o nim inni. W kręgu bliskich okazuje wrażliwość i uważność i jest gotów pokazać swoim wrogom wszystkie ciemne strony swojego silnego charakteru. Ludzie są traktowani tak samo, jak oni traktują Skorpionów.

Wodnik

Wodniki wydają się czasem ekscentryczne, czasem niewrażliwe. Porzez to ukrywają swoją niepewność siebie. Wodniki często tworzą wokół siebie aureolę tajemniczości, aby wyglądać bardziej interesująco.

Z natury są spokojni i powściągliwi, myśląc o tym, co globalne. Ale zanurzenie się we własnych myślach w dowolnym momencie, nawet najbardziej niestosownym, powoduje, że ludzie źle rozumieją działania Wodnika.

Koziorożec

Dokładny i rozsądny. Ale za udawaną powściągliwością ukryta jest wrażliwa dusza.

Boi się utraty autorytetu, a tajemniczość dodaje im surowej powagi. Powściągliwość jest również potrzebna Koziorożcom, aby nie stały się wiotkie. Są pewni, że będąc szczerymi ze wszystkimi z rzędu, mogą zbłądzić na drodze do swoich celów. Dlatego często ukrywają swoje prawdziwe emocje i myśli przed bliskimi.

Byk

Rozsądny, stabilny, niezawodny. Może być romantyczny i uważny. Czasami wydaje się zamknięty, oderwany, kimś, komu mało zależy na opinii innych. Ale tak nie jest.

Są bardzo zaniepokojeni tym, co myślą o nich inni, ważne dla nich jest, aby zrobić dobre wrażenie. Ale nie chcą być oceniani jako próżni. A jednocześnie mogą pochwalić się przekonaniem, że zasługują na to, co najlepsze.

Bliźnięta

Twórzą swój obraz wieloznaczności i dwoistości. Patrząc na nich, można by pomyśleć, że całe ich życie to ciągłe wakacje. Jest w tym trochę prawdy, ale jednocześnie samotność również może ich zachwycać.

Ale Bliźnieta wolą milczeć o swoim pragnieniu ukrycia się przed wszystkimi. Nie są tak proste, jak się wydaje, mają bardzo osobliwy sposób myślenia. Przyzwyczaili się do chwytania wszystkiego naraz - wierzą, że w ten sposób szybciej osiągną sukces i nigdy nie pokażą, że boją się porażki.

Główne zdjęcie: google.com