Wraz z nadejściem ponurej jesieni niektórzy z nas zaczynają odczuwać smutek, melancholię oraz ciągłe zmęczenie. Całkowicie wypełnia nas aura deszczu, cierpimy z powodu małej ilości słońca, szarości. Często nie podoba się nam to, że dni są krótkie. Oto trzy znaki zodiaku, którzy są najbardziej podatne na depresję jesienią.

1. Baran

Nawet tgo rodzaju niestrudzony wojownik spośród innych znaków zodiaku traci rozpęd i niewyczerpaną energię. Aby osoby spod znaku zodiaku Barana na co dzień były sobą, czyli ludźmi silnymi, dynamicznymi oraz bardzo temperamentnymi, koniecznie potrzebują dużo słońca. Ciepło, ogień, jasne kolory – to są elementy, które są niezbędne dla Barana. Kiedy zaczyna się jesień, Baran zniechęca się. Wydaje mu się, że jest przykuty do łóżka, a jego ciągła potrzeba w poruszaniu się po prostu znika. W zimowe i chłodne miesiące Baran przeważnie siedzi pod kołdrą i pije gorącą czekoladę.

2. Rak

Rak ma charakter melancholijny, więc nie potrzebuje dużo czasu, by stać się smutnym i niezadowolonym. Jego stan zdrowia gwałtownie się pogarsza z powodu ponurej pogody za oknem. Szczególnie nieprzyjemny jest jesienny wiatr i zimny deszcz. W okresie od października do grudnia Rak traci zapał do pracy i każdą wolną minutę spędza przed ekranem oglądając seriali. W tym czasie unika kontaktów z innymi.

3. Lew

Osoby spod znaku zodiaku Lwa są uważane za silnych, ambitnych, a także tych, którzy zawsze są optymistyczni oraz pewni siebie. Jednak z nadejściem jesieni Lwy zaczynają zachowywać się jak zagubione kocięta. Chowają się po kątach, czasem płaczą z powodu niezidentyfikowanych problemów (którzy zwykle istnieją tylko w ich głowie, bowiem w rzeczywistości nic złego się nie dzieje), cały czas narzekają na wszystko, ciągle brakuje im motywacji do czegokolwiek. Nie jest im łatwo nawet wziąć kubek i napić się herbaty przy łóżku. Tylko w rzadkich przypadkach, szczególnie gdy w duszy Lwa świeci słońce, przebudza się w nim śmiałość, a zarazem i odwaga.

Główne zdjęcie: google.com