Większość ludzi nie wyobraża sobie życia bez dotykania ukochanej osoby, bez wzajemnych uścisków i pocałunków. Taki kontakt jest traktowany jako rzecz zwyczajna, udowadniająca obecności poważnych uczuć, jednak są tacy, dla kogo jest to wręcz przeciwnie niepotrzebną demonstracją intymnych emocji.

Nie wszystkie znaki zodiaku cieszą się bliskością komunikacji. Niektórym obce jest przejawianie jakichkolwiek uczuć. Tacy ludzie czują się świetnie w samotności i nie potrzebują częstego kontaktu dotykowego ze swoim partnerem lub partnerką.

Jakie znaki zodiaku nie okazują uczucia partnerowi?

Koziorożec jest pierwszym na naszej liście. Przedstawiciele tego znaku są skąpi w przejawianiu uczuć i często słyszą oskarżenia o bezduszność i nieczułość.

Jednak Koziorożec unika bliskiego kontaktu nie dlatego, że nic nie czuje. Faktem jest, że czuje się świetnie sam ze sobą i nie widzi powodu, by za każdym razem ponownie okazywać miłość wybranej osobie.

Osoby spod tego znaku zawsze mają w głowie ciekawe myśli, potrafią znaleźć ekscytujące zajęcie bez partnera. Ten znak czuje się wygodnie, gdy jest sam i taki stan rzeczy często mu odpowiada.

Nie oznacza to, że Koziorożcowi brakuje uczuć, po prostu rzadko je wykazuje i wierzy, że miłość nie potrzebuje zewnętrznych przejawów.

Gdyby Wodnik mógł narysować linię, której nikt by nie przeszedł, zrobiłby to.

Ten znak nie toleruje uścisków, czułości i innych dotyku, z wyjątkiem sypialni. Idealnym sposobem na zepsucie relacji z Wodnikiem jest zmuszenie go do okazywania sobie czułości.

W relacjach rodzinnych Wodnik wymaga zachowania dystansu i odrzuca przejawy ciepłych uczuć, co często obraża jego partnera.

Wodnik stara się zminimalizować bliski kontakt z innymi, a nawet może uniknąć podania ręki. Każde dotknięcie drugiej osoby jest traktowane przez ten znak jako tortura, którą trzeba cierpliwie znieść, aby nie znaleźć się w niezręcznej sytuacji.

Przytulanie lub całowanie Panny podczas spotkania to zły pomysł. Jeśli nie odsunie się od ciebie, będzie cierpliwie czekać, aż to wszystko się skończy.

Panna również nie ma tendencji do okazywania czułości swoim wybrankom. Trudno jej wziąć rękę partnera, przytulić go. Trudno też wyrazić uczucia komplementami i ciepłymi słowami.

Przedstawiciele tego znaku okazują swoją miłość czynami, wszystko traktują pragmatycznie. Nie doczekasz się słów miłości od Panny, ale pyszny obiad lub naprawiony kran to najbardziej prawdziwy przejaw uczuć z ich strony.

Panny mają tendencję do pozostawania samotnymi ze względu na te cechy swojego charakteru, ale nie należy liczyć na to, że ich przyzwyczajenia i charakter ulegną zmianie. Panna nie będzie w stanie przezwyciężyć siebie – łatwiej jest pogodzić się z takim zachowaniem, niż próbować to naprawić.

Wreszcie naszym ostatnim znakiem na tej liście jest Skorpion. Pod tym względem ten znak zodiaku jest podobny do Wodnika – pozwala na delikatne przejawy uczuć tylko w łóżku.

Niedopuszczalne jest publiczne wykazywanie uczuć przez Skorpiona. Próba pocałowania ich, gdy spotkają się w parku lub kawiarni, będzie porównywalna do kary śmierci.

Nawet w życiu codziennym przedstawiciele tego znaku starają się zachować dystans. Obejmuje to spanie w tym jednym łóżku lub oglądanie filmu z partnerem.

Skorpion może sobie pozwolić tylko na wzięcie go za rękę. Jednak jest to wyjątek od reguły i nie oznacza, że ​​Skorpion jest gotowy na większe okazywanie uczuć.

Główne zdjęcie: google.com