Do nowozelandzkiego schroniska przechodnie przynieśli dwa kocięta - brata i siostrę. Wolontariusze zauważyli, że chłopiec wyglądał na znacznie mniejszego od dziewczynki. Być może dziecko było niedożywione na ulicy, więc słabo rosło.

foto: mimimetr.me

Dziewczyna Josie zabrała małe do siebie do przetrzymania. Zaczęła starannie karmić Widdle'a, ponieważ bardzo różnił się od swojej siostry. Dziewczynka prawie natychmiast została oddana do nowego domu, ale nie chcieli zabrać małego kota. Może tak jest najlepiej, ponieważ Josie i jej mąż zdążyli się w nim zakochać.

foto: mimimetr.me

Widdle okazał się miłym i serdecznym zwierzątkiem, który uwielbiał siedzieć na ramieniu właścicielki. Ale u jej męża spał wyłącznie na piersi. Jak dziewczyna nie starała się, ale kot bardzo słabo rósł i tak nie dogonił swoich rówieśników. Weterynarz powiedział, że kotek nie urośnie z powodu karłowatości. Właścicielka zareagował normalnie na diagnozę zwierzaka.

foto: mimimetr.me

W żaden sposób nie wpłynęło to na jej uczucia do niego. Oznacza to, że jej zwierzak na zawsze pozostanie dzieckiem i będzie mógł spokojnie siedzieć na jej ramieniu.

Główne zdjęcie: mimimetr.me