Wszyscy eksperci od trendów zgadzają się, że ten sezon nie obowiązuje już dla sztucznie wyprostowanych włosów. Monde są natomiast teraz włosy, które naturalnie i delikatnie się falują, kręcą, a nawet te, które wyglądają, jakby dopiero co były umyte. Nazywa się to "wet look".

Jeżeli czytając to się ucieszyłyście, ponieważ myślicie, że wystarczy, że umyjecie włosy i to wszystko, to niestety, ale nie jest to prawdą. Jeśli chcecie, by wasze włosy wyglądały naturalnie, niestety, ale nie wiąże się to z tym, że włosy nie poddawane są ani jednemu zabiegowi. Jest zupełnie na odwrót, ponieważ, żeby włosy wyglądały naturalnie, trzeba się bardzo postarać. Im naturalniejszy wygląd, tym więcej pracy oraz czasu jest potrzebnych do jego osiągnięcia, w przypadku pójścia do fryzjera.

Jednakże istnieje magiczny trik, który pomaga w uniknięciu tego problemu. Nie wymaga dużych nakładów czasu oraz pracy a pozwala na olśnienie każdego, napotkanego człwowieka swoją fantastyczną fryzurą na czasie. Dodatkowo jest on banalny w wykonaniu, niedrogi oraz efektywny!Źródło:

foto: google.com

Potrzebne rzeczy:

  • preparat podkreślający loki
  • zwykła, bawełniana koszulka

Czynności:

1. Umycie włosów według zwyczaju, spłukanie, nałożenie odżywki oraz ponowne spłukanie.

2. Osuszenie włosów ręcznikiem, a następnie dokładne rozczesanie.

3. Wtarcie we włosy preparatu podkreślającego loki.

4. Żeby wszystko się udało, konieczne jest użycie w tym celu koszulki tak jak na filmiku przedstawionym poniżej.

Same sprawdzcie jak działa ten zniewalający trik nie wymagający ani jednego drogiego preparatu, męczenia się z wałkami do loków, ani używania w tym celu lokówek.w gorącymi lokówkami.

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: google.com