Zabawa w chowanego z małymi dziećmi znana jest matkom z całego świata. Jest to proste i niesamowicie fascynujące w zrozumieniu dziecka: wystarczy zasłonić buzię, a potem nagle pojawić się z radosnym „a kuku”. Ale kto by pomyślał, że zwierzęta też rozumieją jak bardzo bawi to dzieci!

Ta rodzina wybrała się z dzieckiem w morską podróż. Rodzice nowo narodzonego malucha myśleli, że dziecko będzie wystarczająco bezpieczne na łodzi z innymi dorosłymi, otoczone największymi morskimi stworzeniami. I, co zaskakujące, nie pomylili się.

Do łodzi podpłynął wielki wieloryb i ojciec wraz z dzieckiem postanowił przyjrzeć się ogromnemu ssakowi. Dziecko interesowało się czymś ogromnym i nieznanym, a kiedy wieloryb, podpływając bardzo blisko, zaczął nurkować, a następnie wynurzać się z wody, dziecko było bardzo zachwycone.

Source: youtube.com

Ten filmik miał ponad 1 380 000 wyświetleń i stał się jednym z najpopularniejszych filmików na kanale T&T Creative Media. Użytkownicy są absolutnie zafascynowani empatią, z jaką wieloryb zareagował na ludzkie dziecko. Wydaje się, że po tym filmiku wielu ponownie rozważy swoje uprzedzenia co do niebezpieczeństw związanych z taką podróżą.

Główne zdjęcie: lemurov.net