Ogólnie rzecz biorąc, upartość wcale nie jest negatywną cechą charakteru. No oczywiście, kiedy występuje w stopniu umiarkowanym. Albowiem gdy człowiek odznacza się uporem zawsze i wszędzie, to wtedy dopiero zaczynają się trudności.

Osoby spod znaku zodiaku Barana oraz Byka są uparte jak osiół. Najbardziej uparte są również Koziorożce. O tym wiedzą wszyscy. Ale są osoby spod innych znaków Zodiaku, które także odznaczają się uporem, a w niektórych przypadkach mogą nawet przewyższyć wspomniane powyżej, lecz niewiele osób o tym wie. A jeśli nawet ktoś o tym wie, to nie przywiązuje do tego dużej wagi.

Niemniej jednak przedstawiciele tych znaków Zodiaku nadal zajmują się swoimi sprawami.

Jednak jeśli zainteresuje Cię to, o czym piszemy w niniejszym artykule, to koniecznie przeczytaj go do końca.

Na ogól uważa się, że Bliźnięta nie odznaczają się uporem. Niektórzy mówią, że są stanowcze, lecz nie uparte. Choć w rzeczywistości wcale tak nie jest. Gdy Bliźnięta do czegoś są w 100% przekonali, a także pewne decyzje personalne już zapadły w ich głowie, wtedy nikt nie potrafi ich przekonać.

Inną kwestią jest to, że Bliźnięta pozornie mogą się zgodzić z pewnym twierdzeniem, kiwając głową na tak. Ale ten uczynek nic dla nich nie znaczy, ponieważ przedstawiciele tego znaku Zodiaku nadal zrobią tak, jak będą uważali. I w żaden sposób nie da się ich przekonać, że jest inaczej.

A jeśli Bliźnięta zostaną przyłapane na tym, że postępują inaczej, to potrafią zrobić zdziwioną minę. Coś w stylu: „Oh, ah, a kto to zrobił?” Ale najciekawsze jest to, że inni zwykle im wierzą. A potem wszystko zaczyna się od nowa.

Podobno najbardziej uparci są osoby spod znaku Raka. Lecz jednocześnie sytuacja z ich zachowaniem jest nieco bardziej skomplikowana. Z drugiej jednak strony współpraca z nimi wygląda zdecydowanie prościej.

Faktem jest, że Raki nie cierpią próżności, bardzo cenią sobie stałość, stabilność i przewidywalność. Nie chodzi o to, że należy uważać ich za zwykłych konserwatystów. Pamiętajmy, że Raki nie lubią drastycznych zmian i wolą świadomie decydować o jakiejkolwiek zmianie, a nie robić coś przez przypadek.

To znaczy, poza wszystkim, że Raki mogą być bardzo uparte i będą kurczowo trzymać się swoich przekonań do końca, nawet jeśli nikt tego nie zauważy.

Ale w przypadkach, gdy Rak ma rację i on sam to doskonale rozumie, wtedy będzie głośno mówił o tym. To prawda, że zanim będzie mówił głośno o swoich przekonaniach, na pewno spróbuje rozwiązać wszystko spokojnie i pokojowo.

Panna to wzorzec człowieka, któremu towarzyszy cichy i niezauważalny upór. Tak dzieje się zwłaszcza wtedy, gdy osoby spod tego znaku Zodiaku wierzą w to, co robią. Faktem jest, że przedstawiciele tego znaku nie lubią udowadniać wszystkim dookoła, że mają rację, nawet jeśli są w 100% przekonani, że tak jest od początku.

Panny wszystko robią sami, z niczego się nie tłumaczą, a także nie próbują kogoś przekonać do swojego punktu widzenia. Kiedy ktoś ich zapyta, to najczęściej odpowiedzą, że wszystko jest ok, nawet jeśli wcale tak nie jest, jak twierdzą.

Przedstawiciele tego znaku Zodiaku są bardzo sprytni, dlatego są zwolennikami jednej prostej idei, a mianowicie zaakceptowali to, że nie mogą zmieniać świat. Cóż, przynajmniej póki co…

W związku z tym, łatwiej jest im zaakceptować reguły gry, niż walić głową w ścianę próbując coś zmienić. Ale to nadal dla nich nic nie znaczy. Ogólnie rzecz biorąc, gdy jest to konieczne, Panna może przekonać każdego. Dla osoby spod tego znaku ważny jest przede wszystkim cel, który jest sprecyzowany i konkretny.

Główne zdjęcie: lemurov.net