Nie ma ludzi absolutnie złych i dobrych, każdy z nas ma dobre i złe strony. Ale astrologowie tak nie sądzą, chociaż jasne jest, że nie wszyscy przedstawiciele tego samego znaku zodiaku będą pasować do jakiejś charakterystyki, wszystko jest bardzo indywidualne.

Niemniej jednak, szperając w Internecie, natknąłem się na kilka artykułów, w których znajdowały się zestawienie stosunkowo dobrych i złych przedstawicieli kręgu zodiakalnego. Tak więc trzej przywódcy z jakiegoś powodu okazali się mniej więcej tacy sami we wszystkich artykułach.

Jeśli więc chcesz wiedzieć, kogo astrologowie uważają za najbardziej złych, przeczytaj ten artykuł do końca.

A zaszczytne trzecie miejsce w tym zestawieniu zajmują przedstawiciele Barana. Z jakiegoś powodu astrologowie uważają tych ludzi za wystarczająco złych na takie podium. Chociaż moim zdaniem to nic nie znaczy. Tak, Barany są często porywczy, uparci, czasami agresywni, ale jest też wielu wśród nich, którzy całkiem nieźle sobie z takimi cechami radzą.

Ale astrologowie mają inne zdanie na ten temat, mówią o planecie Mars i nawiązują do ich agresji.

Chociaż w rzeczywistości tak nie jest! Barany nie są mściwe, są po prostu trochę porywcze i mają bardzo dobrą pamięć. Ale! Baran wcale nie jest mściwym człowiekiem.

Co dziwne, srebro tej listy trafiło do Kożiorożców. Ale nie można powiedzieć, że przedstawiciele tego znaku byli po prostu źli. Są raczej odosobnione, czasami twarde, gdy jest to konieczne i niekonieczne, ale dalecy od zła.

Ale astrologowie mają nieco inne zdanie w tej sprawie. Chodzi o to, że Koziorożce są bardzo często wyrachowanymi ludźmi, strasznie logicznymi. W swoich decyzjach kierują się wyłącznie zdrowym rozsądkiem, a nie emocjami. Czasami w tych decyzjach w ogóle nie ma mowy o dobroci. Zwłaszcza jeśli ich interesy są po drugiej stronie skali.

Chociaż w rzeczywistości Koziorożce nie są wcale zli ani dobrzy, po prostu wolą trzymać rękę na pulsie, to wszystko. Nie jest też zaskakujące, że potrafią być dość twarde. Jeśli chcesz coś osiągnąć w życiu, bądź uprzejmy mieć żelazny charakter.

Cóż, podium, jak pewnie się domyślacie, zajmują przedstawiciele znaku Skorpion. A ten moment wcale nie jest jasny. Chodzi o to, że miałem okazję dużo komunikować się z przedstawicielami tego znaku i trudno ich nazwać złymi. Są czasem porywcze, potrafią powiedzieć wszystko, co myślą w oczach.

Tak, nie wybaczają tym, którzy ich skrzywdzili lub po prostu zdecydowali się wejść im w drogę. I oczywiście planeta Mars odegrała tutaj swoją rolę...

Chociaż jeśli przedstawicieli tego znaku nie irytować, nie gniewać, to są dość przyjaznymi ludźmi.

Główne zdjęcie: google.com