Zapewne zauważyłeś, że niektórych ludzi bardzo łatwo obrazić nawet krzywym spojrzeniem. Inni nie wyróżniają się taką podejrzliwością. Jeszcze inni są porywczy i wściekli, ale równie szybko odchodzą. Okazuje się, że obraźliwość, podobnie jak inne cechy charakteru, określa znak zodiaku.

Baran nie jest mściwy i szybko się uspokaja. Ale jego gorący temperament sprawi, że natychmiast pożałujesz tego, co powiedziałeś lub zrobiłeś. Jeśli urazy zadane ci przez Barana w przypływie złości okażą się niezagrażające życiu, ci ludzie będą nadal komunikować się z tobą tak, jakby nic się nie stało.

Panna, Koziorożec i Byk nie są szczególnie drażliwe. Nie denerwują się, biorą twoje zachowanie za coś naturnego. I często w ogóle przestają się z tobą komunikować. Jeśli jednak głęboko ich zraniłeś, Byk przez długi czas będzie wmawiał ci o twojej niemoralności, Panna cię znienawidzi i zemści się z zimną krwią. Z drugiej strony Koziorożce najczęściej obrażają się z powodu krytyki. Mogą ci wybaczyć, jeśli udowodnisz, że była ona uzasadniona.

Łatwo obrazić Lwów nie doceniając ich pracy, inteligencji, piękna, hojności. Jeśli Lew nie jest bardzo obrażony, po prostu będzie udawał, że nie istniejesz dla niego. Równie łatwo odzyskać dobre nastawienie tego znaku – po prostu go pochwal.

Wodnik, Waga i Bliźnięta są bardzo wrażliwi. Nie są skłonni zemścić się na sprawcy, ale Bliźnięta mogą się z tobą pokłócić i uciec z domu trzaskając drzwiami. Waga uwielbia pokazywać, jak bardzo ją zraniłeś. Będzie zachowywać się jak dziecko, dopóki nie poprosisz ją o przebaczenie. Ci ludzie wcale nie są mściwi. Wodniki będą po prostu zawiedzeni na tobie i odejdą bez dalszych wyjaśnień. Nie ma potrzeby, aby tracili czas na taką istotę jak ty.

Strzelec to jeden z najmilszych znaków zodiaku. Ale nie nadużywaj ich dobroci. Jako przedstawiciele znaku ognia ci ludzie mają wybuchowy temperament. Zamiast zabić cię szybko, powoli będą męczyć cię i spróbują skierować cię na właściwą ścieżkę. Szczerze poproś ich o przebaczenie.

Znaki żywiołu wody, Rak, Skorpion i Ryby - bardzo wrażliwi i drażliwi. Ryby bardzo szybko ci wybaczą, ale będą się nad sobą użalać przez bardzo długi czas. Skorpiony zemszczą się znakomicie i z zimną krwią. Z nimi musisz być ostrożny.

Ale pierwsze miejsce w rankingu obrażalskich zajmuje Rak. Ci ludzie są bardzo wrażliwi. Inni muszą być bardzo delikatni w kontaktach z nimi, ponieważ każda drobnostka może ich zranić. Obrażeni zamykają się w sobie i bardzo trudno będzie błagać o przebaczenie.

Główne zdjęcie: lamp.im