To najsłodsza rzecz, jaką ostatnio widzieliśmy!

Anna Kournikova opublikowała niesamowicie urocze wideo z trzyletnimi bliźniakami Lucy i Nicholasem oraz ich najmłodszą córką, dwuletnią Mary. Na filmie cała trójka jeździ samochodzikiem. Subskrybenci Anny zgodzili się, że Lucy i Mary są do niej bardzo podobne, ale Nicholas jest podobny do swojego ojca, Enrique Iglesiasa.

https://www.instagram.com/p/CUAc3f6lV6A/?utm_source=ig_embed

Przypomnijmy, że 46-letni Enrique Iglesias i 40-letnia Anna Kurnikowa są razem od 18 lat. Para mieszka w Miami i nie spieszy się z małżeństwem. Ale w niedawnym wywiadzie piosenkarz powiedział, że jest gotowy poślubić swoją ukochaną. „Anna i ja byliśmy razem od tylu lat, że to prawie jak małżeństwo,” – przyznał Iglesias. "Możemy wziąć ślub w najbliższej przyszłości."

foto: glamour.ru

foto: glamour.ru

foto: glamour.ru

foto: glamour.ru

Możliwe, że wzięli już tajny ślub: na Instagramie Anna jest podpisana podwójnym nazwiskiem. Nie zdziwilibyśmy się tym, ponieważ Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa to chyba najbardziej skrytna para w showbiznesie. Była tenisistka starannie ukrywała obie ciąże, więc o narodzinach Lucy, Nicholasa i Mary dowiedzieliśmy się dopiero po fakcie.

Główne zdjęcie: google.com