Meika Woollard od dzieciństwa była niezwykłą dziewczyną. W wieku trzech lat dziecko po raz pierwszy wzięło udział w sesji modowej, a wszystko dzięki temu, że jej twarz była po prostu idealna. Teraz Meika ma 17 lat, a my dowiedzieliśmy się, jak zmienił się wygląd młodej modelki.

foto: lemurov.net

Meika urodziła się w Australii. Ma dwie siostry, Indię i Rekę, a ich wygląd jest nie mniej przyjemny. W dzieciństwie, gdy matka dziewczynek wychodziła z nimi na spacery, przechodnie często komplementowali trzy siostry.

Stało się tak też w dniu, w którym Wollardowie przypadkowo spotkali agentkę modową. Nowa znajoma szczerze podziwiała twarz Meiki i namówiła matkę dziewczyny, by zabrała ją na casting. Trzyletnia dziewczynka po raz pierwszy wzięła udział w sesji, a mianowicie stała się modelką do katalogu odzieży dziecięcej.

foto: lemurov.net

Już podczas tej sesji dziewczynka otrzymała nową propozycję. Kariera się rozkręciła i nawet w wieku przedszkolnym Meika Woollard po raz pierwszy poleciała do Los Angeles na casting. W wieku 12 lat, po serii pokazów w Stanach Zjednoczonych, dziewczyna została zaproszona do dużej agencji modelek „IMG Worldwide”.

foto: lemurov.net

Dołączenie do „IMG Worldwide” pozwoliło młodej Meice rozpocząć współpracę z największymi markami w jej kraju. Zaczęła pojawiać się na ulicznych billboardach i zdobyła prawo do chodzenia po wybiegu podczas Tygodnia Mody Dziecięcej. Tam Woollard znalazła się na liście najpiękniejszych dzieci na świecie.

foto: lemurov.net

Młoda modelka została zaproszona do innych projektów. Zagrała w kilku teledyskach, a nawet dostała niewielką rolę w kilku filmach.

Meika ma teraz 17 lat. Młoda kobieta, która nadal mieszka na stałe w Melbourne, ma aktywne konto na Instagramie. Subskrybuje je około pół miliona osób.

foto: lemurov.net

W sieciach społecznościowych dziewczyna aktywnie demonstruje swoje podróże. Meika po prostu je uwielbia, a jej praca tylko przyczynia się do wzrostu liczby wyjazdów w ciągu roku. Ponadto Australijka sprawia, że jej konto jest przydatne dla innych. Otwarcie opowiada o lifehackach modelek i uczy, jak prawidłowo pozować.

Główne zdjęcie: lemurov.net