U reżysera Paula Andersena i jego żony, aktorki Milli Jovovich, dorastają trzy urocze córki. Najstarsza – Ever Gabo Anderson, wkrótce skończy czternaście lat.

Chcemy opowiedzieć o sukcesie aktorskim i w branży modelowej, dziewczyna jest dokładnie taka sama jak jej słynna matka.

foto: lemurov.net

Co zaskakujące, dziewczyna nie tylko zewnętrznie jest podobna do swojej matki, kiedy ta była w tym samym wieku, ale także swoją ścieżką zawodową. Mając dziewięć lat zdjęcie Ever po raz pierwszy pojawiło się na okładce Vogue, choć była to wersja poświęcona modzie dziecięcej. Nic dziwnego, że jej filmowy debiut miał miejsce w sensacyjnej finałowej części „Resident Evil”, która ukazała się w 2016 roku.

foto: lemurov.net

Wszystkie sześć filmów wyreżyserował jej ojciec, a jej matka walczyła w nich z zombie w roli dzielnej bohaterki Alicii Marcus. Najstarszej spadkobierczyni powierzono jednocześnie dwie role. Zagrała bohaterkę Milli Jovovich w młodości, a także bezwzględną Czerwoną Królową - sztuczną inteligencję głównego komputera korporacji Umbrella.

foto: lemurov.net

Do tej pory młoda aktorka ma już trzy pełnometrażowe filmy kasowe. Zagrała w najnowszym filmie Marvela opartym na komiksie „Czarna wdowa”. Ever powierzono ucieleśnienie wizerunku Natashy Romanoff w dzieciństwie, a także dziewczyna zagrała rolę Wendy w bajce dla dzieci „Piotruś Pan i Wendy”.

Dziewczyna wzięła udział w kilku sesjach zdjęciowych, które znalazły się w magazynach o modzie. Jedna z najbardziej udanych została opublikowana w amerykańskim wydaniu Jalouse. Zdjęcie, na którym Ever siedzi na huśtawce w ubraniach Prady - zaskakująco przypomina zdjęcie Milli z 1997 roku.

foto: lemurov.net

Nawiasem mówiąc, kariera jej matki w branży modelowej przyciągnęła wówczas uwagę opinii publicznej i stała się przedmiotem gorących dyskusji. Na dzisiejsze standardy wizerunek młodej Milli nie powoduje dysonansu, jaki towarzyszył jej pojawieniu się na okładce francuskiego magazynu Mademoiselle.

foto: lemurov.net

Dzięki staraniom stylistów i fotografów jedenastoletnia dziewczyna wyglądała o kilka lat starzej, co wywołało falę publicznej dezaprobaty. Co prawda ​​publiczność i prasa tylko pomogły odnieść sukces. W ciągu roku jej zdjęcia zostały opublikowane przez piętnaście czołowych mediów.

foto: lemurov.net

Milla Jovovich swoją pierwszą rolę filmową zagrała w wieku trzynastu lat, a dwa lata później, po sukcesie filmu „Błękitna laguna”, stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych i obiecujących aktorek Hollywood. Jej kariera w branży modowej rozwijała się również szybko, w wieku dwudziestu lat pensje Milli stale rosły, za jeden dzień filmowania oferowano jej co najmniej trzy tysiące dolarów.

Główne zdjęcie: google.com