Czasami budynki otrzymują drugie życie, teraz i 26-letnia Rachel Roberts zdecydowała, że ​​spróbuje przekształcić stary budynek tak, aby okazał się wygodnym domem. W nowym artykule postanowiliśmy dowiedzieć się, jak mieszkanka West Yorkshire poradziła sobie ze wszystkimi niuansami remontu.

Dwupiętrowy budynek, w którym kiedyś mieścił się komisariat policji, znajduje się w małej wiosce Scissett. Według spisu z 2001 roku we wsi mieszkało 1324 osób, teraz jest ich jeszcze mniej, ale nie przestraszyło to panny Roberts.

foto: lemurov.net

Zapłaciła za dom około 180 000 funtów. Przez kilkadziesiąt lat dom, który wybrała do transformacji, był pusty. Został zbudowany w 1853 roku, a w 1969 został zamknięty z powodu przeniesienia policji na inny teren. Dlatego władze miasta z radością pozbyły się niepotrzebnego mienia komunalnego.

foto: lemurov.net

Kiedy dziewczyna po raz pierwszy weszła do budynku, wszystko było takie samo jak wcześniej. Dwie cele z kratami dla lokalnych przestępców, pomieszczenia biurowe z pozostawionymi rzeczami… A nawet trochę pleśni. Trzeba było więc włożyć wiele wysiłku, aby po prostu oczyścić teren ze śmieci.

foto: lemurov.net

Następnie Rachel wraz ze swoim chłopakiem Mikem zaplanowali wszystkie etapy naprawy i zabrali się do rzeczy. Potrafili zaprojektować przyjemne, jasne wnętrza przy zachowaniu estetyki przestrzeni.

foto: lemurov.net

Aby to zrobić, zostawili belki pod sufitem i drewnianą podłogę. W dodatku miejscami nie została naruszona cegła.

Source: youtube.com

Niezwykłą przemianą dwupiętrowego komisariatu zainteresowali się przedstawiciele lokalnej telewizji.

foto: lemurov.net

foto: lemurov.net

foto: lemurov.net

foto: lemurov.net

Rachel i Michaelowi pomogli dokończyć pracę, a ekipa filmowa uczestniczyła w tworzeniu krótkiej historii o ich projekcie. Teraz to kreatywne rozwiązanie na angielskiej wsi znane jest na całym świecie!

Główne zdjęcie: lemurov.net