Piosenkarka rozwiała plotki o rozstaniu, publikując serię wzruszających zdjęć z ukochanym Richiem Paulem.

W ubiegłą środę 34-letnia Adele zamieściła w mediach społecznościowych wspólne zdjęcia ze swoim chłopakiem, 40-letnim agentem sportowym Richiem Paulem. To wielka rzadkość dla piosenkarki - sądząc po tym, że zdjęcia Paula pojawiły się na jej profilu po raz pierwszy, nie jest ona zbyt chętna do afiszowania się ze swoim życiem prywatnym, zwłaszcza w Internecie. Ostatnio jednak para rozwiała plotki o rozstaniu, po tym jak Rich Paul został zauważony w Miami ze swoim klientem LeBronem Jamesem w dniu urodzin Adele, 5 maja. Wygląda na to, że piosenkarka postanowiła wszystkim udowodnić, że wszystko świetnie im się układa.

Jak ten czas leci – Adele podpisała post ze zdjęciami.

foto: hellomagazine.com

Co więcej, wygląda na to, że zakochani w końcu zamieszkają razem. Na pierwszym zdjęciu Adele i Paul stoją przed domkiem i trzymają klucze. Dom został zaprojektowany przez Richarda Landry'ego i był wcześniej własnością aktora Sylvestra Stallone'a. W rezydencji znajduje się osiem sypialni i dwanaście łazienek. Para kupiła nieruchomość za 58 milionów dolarów.

Na poniższym zdjęciu Adele śmieje się przy ladzie restauracji McDonald's, a Paul obserwuje ją z boku kasy. Na jednym z monitorów widnieje napis „Happy Valentine's Day!”, a na pozostałych czterech - tytuły albumów („19”, „21”, „25” i „30”) oraz listy utworów zamiast menu.

Na innych zdjęciach para, ubrana w takie same koszulki, ogląda grę w softball i całuje się w pokoju hotelowym, najwyraźniej w dniu kręcenia specjalnej edycji programu Adele One Night Only CBS w listopadzie. Najnowsze zdjęcie Adele przedstawia jednak ciasteczko z wróżbą:

Znalazłaś się w dobrym towarzystwie - ciesz się tym.

foto: hellomagazine.com

Mimo iż para spędziła urodziny piosenkarki osobno, w ostatnią niedzielę ponownie się połączyła i zjadła kolację w Napa Valley.

Adele nadal spotyka się z Richiem. Oboje są jednak bardzo zajęci. Ona pracuje nad urządzaniem swojej rezydencji, a Rich jest zajęty swoimi klientami. Widują się, kiedy tylko jest to możliwe.

Adele i jej partner zostali po raz pierwszy zauważeni razem w lipcu zeszłego roku, a ostatni raz publicznie pojawili się w lutym na meczu NBA All-Star.

Przypomnijmy, że piosenkarka zwolniła niedawno swój zespół PR po tym, jak odwołano jej występy w Las Vegas.

foto: hellomagazine.com

foto: hellomagazine.com

foto: hellomagazine.com

Główne zdjęcie: hellomagazine.com