Życie Maggie było pełne bólu aż do dnia, w którym poznała swoją nową rodzinę. Teraz nie może przestać przytulać się do swoich właścicieli.

foto: ux-ty

Mary McCraw i jej mąż Mark kilka miesięcy wcześniej stracili swojego psa o imieniu Bear, który zachorował na raka. Nie byli jeszcze pewni, czy chcą wypełnić tę pustkę, ale wtedy poznali sunię o imieniu Maggie.

„Rozkochała mnie w sobie” - powiedziała McCraw. „Kilka miesięcy przed spotkaniem z Maggie straciliśmy naszego psa. Nie sądziłam, że będę chciała adoptować nowego psa”.

foto: ux-ty

Organizacja ratownicza zaplanowała spotkanie i powitanie. Urok Maggie był zbyt wielki, by para mogła się mu oprzeć.

„Nachyliłem się, żeby jej nie wystraszyć, i w ciągu kilku sekund znalazła się na moich kolanach i rozkochała w sobie” - powiedział Mark. „Jej historia jest nie zbyt przyjemna. Spotkanie z nią to była miłość od pierwszego wejrzenia. Czuliśmy, że jest nam przeznaczona”.

foto: ux-ty

Do tej szczęśliwej chwili Maggie była zaniedbywana, a jej poprzedni właściciele wykorzystywali ją jedynie jako zwierzę do rozrodu. Dzięki pomocy ratowników Maggie trafiła do kochającej rodziny, gdzie mogła odzyskać siły.

Główne zdjęcie: ux-ty