Czasami dzięki zakazanej miłości rodzą się najbardziej niezwykłe zwierzaki. Pies o imieniu Goma, który mieszka ze swoimi właścicielami w Tokio, jest krzyżówką maltańczyka i papillona.

Od każdego rodzica wzięła tylko to, co najlepsze. Od maltazyka Goma otrzymała puszystą i gładką sierść, a od papillona - ogromne uszy, które podziwia cały Internet.

foto: petpop.cc

Goma wygląda jak pluszowa zabawka z ogromnymi uszami. Osoby zaznajomione z pracą Uspienskiego nazwałyby psa Cheburashka.

foto: petpop.cc

To niezwykłe, uszy psa stoją prosto. Jednocześnie są okrągłe jak u maltańczyka i duże jak u papillona. Ta kombinacja sprawia, że ​​pies bardziej przypomina mysz. Subskrybenci nazwali psa Minnie Mouse, pisze Inspiremore.

foto: petpop.cc

Goma bardzo lubi podróżować ze swoimi właścicielami i przebierać się. Właściciele chętnie robią zdjęcia ukochanemu pupilowi ​​i kupują dla niej malutkie kimona, sukienki, kurtki i tak dalej.

foto: petpop.cc

W tym stroju Goma wygląda bardzo uroczo, jak zabawka.

foto: petpop.cc

Jak każdy szanujący się pies XXI wieku, Goma ma własne konto w mediach społecznościowych. Prawie 110 tysięcy osób zaobserwowało jej profil.

foto: petpop.cc

Prawdziwy cud!

Główne zdjęcie: petpop.cc