15 znanych par, które udowodniły światu, że miłość może trwać wiecznie.

Gwiazdy kina i showbiznesu dają dobry przykład swoim fanom nie tylko pod względem pracowitości i talentu, ale także wierności małżeńskiej. Dowodem na to jest 15 znanych par, które udowodniły światu, że miłość naprawdę może trwać wiecznie. I to nie jest żaden mit.

Adriano Celentano i Claudia Mori

foto: kakao.im

Razem od 51 lat. „Są ze sobą tak długo i nadal bardzo się kochają!” - mówią z entuzjazmem ich przyjaciele.

Keith Richards i Patti Hansen

foto: kakao.im

Są ze sobą od 37 lat. Poradzili sobie z wieloma trudnościami i zawsze byli wsparciem dla siebie nawzajem. Patti mówi: „Keith mnie uratował. Jego miłość i troska dały mi pozytywną energię i nadzieję oraz wyciągnęły mnie z depresji”.

Ozzy Osbourne i Sharon Osbourne

foto: kakao.im

Razem od 37 lat. Kiedy Ozzy został wyrzucony z zespołu, Sharon pomogła mu w karierze i zaczęli się spotykać. Mimo wielu problemów wciąż są razem. „Kocham ją ponad życie” - zwierza się Ozzy.

Sting i Trudie Styler

foto: kakao.im

Są ze sobą od 34 lat. Para poznała się w 1982 roku i od tamtej pory wciąż jest nierozłączna. Sting: „Nigdy nie sądziłem, że coś takiego jest możliwe. Lepiej, gdy jest tylko jedna osoba, którą kochasz i ta osoba kocha ciebie”.

Samuel L. Jackson i La Tanya Richardson

foto: kakao.im

Razem od 36 lat. Urodzili się w odstępie dokładnie 14 miesięcy, poznali się w młodości i do dziś udowadniają Hollywood, na czym polega prawdziwa miłość...

Jamie Lee Curtis i Christopher Guest

foto: kakao.im

Razem od 32 lat. Kiedy Jamie Lee Curtis zobaczyła jego zdjęcie w magazynie, powiedziała do swojej przyjaciółki: „Poślubię tego mężczyznę!”. Wkrótce się poznali, a ich związek szybko przerodził się w małżeństwo.

Kevin Bacon i Kyra Sedgwick

foto: kakao.im

Pod koniec lat 80. Bacon poznał aktorkę Kyrę Sedgwick, która grała główną rolę, a ich związek wkrótce przerodził się w małżeństwo. Obecnie mają 2 dzieci i są razem od 28 lat.

Hugh Laurie i Joe Green

foto: kakao.im

Razem od 27 lat. Hugh Laurie i Joe Green starają się nie rozstawać ani na chwilę, choć w ich życiu zdarzały się trudne chwile. „Joe i ja pięknie się uzupełniamy. Poza tym czuję, że z biegiem lat jesteśmy sobie coraz bliżsi” - mówi Laurie.

Lisa Kudrow i Michel Stern

foto: kakao.im

Para poznała się jeszcze w 1987 roku, ale Lisa nie traktowała go poważnie. Kilka lat później wpadli na siebie na planie serialu „Przyjaciele”, zaczęli się spotykać i wkrótce się pobrali. Para ma syna i są w związku małżeńskim od 21 lat.

Cindy Crawford i Rande Gerber

foto: kakao.im

Razem od 21 lat. Cindy mówi: „To pierwszy związek w moim życiu, który zaczął się od przyjaźni. Polecam też wszystkim. To najlepsze, co może być przed małżeństwem”.

Sarah Michelle Gellar i Freddie Prinze Jr.

foto: kakao.im

Razem od 19 lat. „Chcemy chronić nasz związek przed innymi - mówi Freddie. - Dlatego tak dobrze nam się układa”.

James Belushi i Jennifer Sloan

foto: kakao.im

Razem od 18 lat. W 1998 roku do Belushiego uśmiechnęło się szczęście: poślubił Jennifer Sloan. Jest to naprawdę silny i szczęśliwy związek.

Ben Stiller i Christine Taylor

foto: kakao.im

Są ze sobą od 17 lat. Poznali się na imprezie i od razu wiedzieli, że to przeznaczenie.

Beyoncé i Jay-Z

foto: kakao.im

Są ze sobą od 14 lat. Para rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. Być może to jest właśnie sposób na długi i szczęśliwy związek - nie wpuszczanie do niego osób postronnych.

Robert Downey Jr. i Susan Levine

foto: kakao.im

Razem od 13 lat. Z miłości do Susan, Robert w końcu pozbył się wszystkich nałogów. Downey Jr: „Dwa tygodnie bez żony? To zbyt długo!”.

Główne zdjęcie: kakao.im