Charakter każdego z nas niewątpliwie ma swoje wyjątkowe wady i zalety. Ciekawym jest twierdzenie, że bezpośredni wpływ na naszą osobowość ma nasz znak zodiaku. Podobnie przekazuje on moc i energie, która wyróżnia nas na tle innych ludzi. Sprawdź, jakie mocne strony ma Twoja osobowość?

Baran

Twoją cechą wrodzoną jest szczerość. Czasami może być ona odbierana jako wada, bo Baran potrafi mówić nawet naprawdę nieprzyjemne rzeczy prosto w oczy, nie owijając gorzkiej prawdy w bawełnę.

Byk

Ludzie spod znaku Byka są rzeczywiście bardzo zaradni w porównaniu do innych. Potrafią znajdywać wyjścia z dowolnej sytuacji, nawet gdy pozornie nie ma co liczyć na pozytywny wynik.

Bliźnięta

Panie spad znaku Bliźniąt są osobami, które zapewniają pociechę wszystkim dookoła. Potrafią zaplanować najciekawsze randki, być gwiazdą wieczoru na imprezach i wymyślać wesołe rozrywki dla dzieci (własnych i cudzych).

Rak

Raki są troskliwe, opiekuńcze i rodzinne. Ich główną zaletą jest to, że zapewniają atmosferę spokoju i tworzą ciepło domowego ogniska.

Lew

Lewy są jak tarany w sytuacji, kiedy ich bliskim grozi niebezpieczeństwo lub problemy. Będą ich bronić bez względu na koszty i konsekwencje dla siebie. Nie pozwolą komuś oszukać lub nawet zasmucić ludzi ze swego grona.

Panna

Mają dobre serce i interesują się losem wszystkich dookoła siebie. Każda osoba, potrzebująca wsparcia może o nią zwrócić się do Panny. Zawsze jest ona gotowa uratować świat niezależnie od pory dnia czy nocy, podzielą się też z inną osobą ostatnim kawałkiem chleba.

Waga

Słynie ze swojej umiejętności złagodzić każdy problem. Inni ludzi proszą Wagę o wsparcie psychologiczne. Jednak zdolności dyplomatyczne wykorzystuje również w codziennych sytuacjach. Wagą bardzo rzadko bierze udział w konflikcie.

Skorpion

Są to osoby mało wylewne i dość skryte, a jednocześnie są one wymarzonymi powiernikami sekretów. Przyjaciółki bezpiecznie opowiadają im swoje najbardziej intymne szczegóły życiowe, a Skorpion nie przekaże tego innym.

Strzelec

Są to ludzie, którzy mogą stracić wszystko, aby tylko mieć dobre relacje z innymi. Zawsze mają czas na przyjaciół i nigdy nie porzucą ich w trudnej chwili.

Koziorożec

Są to osoby niezawodne, jeśli obiecają, że coś zrobią. Zawsze przychodzą na czas, wykonują swoje zadania profesjonalne i wywiązują się z obietnic, które złożyły.

Wodnik

Są to optymiści, którzy potrafią przekazywać swoje pozytywne nastawienie innym. Rozweselą nawet bardzo zdołowanego człowieka. Do tego zawsze sprawdzają, co słychać u ich bliskich, gdy dłużej się nie widują, w celu upewnienia się, czy wszystko u nich jest dobrze.

Ryby

Są to niezwykle ciepłe osoby, które sprawiają, że inni czują się obok nich wspaniale. Są jak opatrunek na ranę, gdy staje się coś niedobrego. Potrafią też zmuszać zamkniętych w sobie ludzi otwierać się na świat.

Główne zdjęcie: magia.onet.pl