Niektóre osoby zawsze muszą we wszystko się zaangażować, nawet jeśli ich zaangażowanie pogarsza sytuację. Ci ludzie żyją w ciągłych konfliktach i chaosie. Wyluzowani ludzie natomiast zachowują spokój i utrzymują swój poziom stresu na niskim poziomie. Są spokojni i nie muszą się angażować w potencjalnie niestabilną sytuację, aby poczuć się ważnymi. Jeśli jesteś tego typu osobą, pomagasz zachować spokój i poprawiasz ogólny stan rzeczy.

Portal yourtango wybrał pięć najbardziej wyluzowanych znaków zodiaku. Czy jesteś wśród  nich?

Waga

foto: kobieta.onet.pl

Wagi starają się nie reagować bez potrzeby, ponieważ nie chcą pogarszać sytuacji i nienawidzą konfliktów. Dla nich dobrze spędzony czas wcale nie oznacza wtrącanie się w złą sytuację i pogarszanie jej. Nie potrzebują mieć tylko najlepszych rzeczy, aby móc się nimi cieszyć.

Waga potrafi cieszyć się prostymi przyjemnościami życia i stara się znaleźć cos dobrego w każdej sytuacji. Jeśli potrafią łatwo znaleźć szczęście, mogą usiąść i pozwolić, aby życie toczyło się samo bez konieczności dokładania wielkich wysiłków.

Koziorożec

foto: kobieta.onet.pl

Osoby te charakteryzują się dużą cierpliwością i opanowaniem. Zawsze mają zimną krew. Zachowują rozsądek nawet pod dużą presją i natychmiast podejmują kluczowe decyzje. Mają nieprzeciętną inteligencję i analityczny umysł. Są prawdziwymi geniuszami, którzy mogą poradzić sobie nawet z największymi kłopotami. Ludzie spod tego znaku łatwo rozwiązują problemy i doskonale sobie radzą w życiu. To prawdziwe oazy spokoju.

Bliźnięta

foto: kobieta.onet.pl

Bliźnięta zawsze wolą spokojniejszą drogę i spędzają ogromną ilość czasu, próbując znaleźć spokój wewnętrzny. Rzadko angażują się w kłótnię, po prostu dlatego, że czują, że obie strony marnują czas. Nie lubią pozwalać drugiej osobie „wygrywać”, ale jeśli to oznacza, że będą w stanie zachować zdrowie psychiczne poprzez „pasowanie”, wtedy pasują.

Szanują spokój ducha, a także przestrzeń osobistą. Lubią utrzymywać ciało i umysł w czystości, co przekłada się również na ich warunki życia. Są osobami, które będą uprawiać drzewko Bonzai przez lata. Dlaczego? Ponieważ jego prostota służy większą nagrodą niż wygranie kłótni z kimkolwiek.

Byk

foto: kobieta.onet.pl

Byk nie jest impulsywny i musi przetwarzać rzeczy, zanim na nie zareaguje. Jeśli coś się wydarzy, a Byk nie ma ochoty na myślenie, to po prostu się zatrzymuje. Ludzie spod tego znaku wiedzą, że mają temperament i gdyby działali bez przemyślenia, tylko pogorszyliby sytuację.

Irracjonalny byk nie jest kimś, kogo chciałbyś mieć u boku w czasach kryzysu. Byk wie, że natychmiastowa reakcja emocjonalna nie poprawia większości sytuacji i że racjonalne myślenie jest jedynym prawidłowym sposobem na sukces.

Wodnik

foto: kobieta.onet.pl

Ludzie spod znaku Wodnika są bardzo zadowoleni z tego, kim są i nie muszą cały czas się w tym upewniać. Jeśli czują, że ktoś mówi o nich źle lub w jakiś sposób grozi im, Wodnik nie musi od razu reagować lub dawać nauczkę. Osoby spod znaku Wodnika są w stanie odpuścić.

Wodnik może nie czuć się wygodnie, jeśli chodzi o mówienie o swoich uczuciach, to nie znaczy jednak, że ich nie mają, po prostu trzymają je dla siebie, dopóki nie nadejdzie odpowiedni czas. Jeśli Wodnik jest w środku zaciętej kłótni i agresja się nasila, Wodnik będzie tym, kto spróbuje uspokoić ludzi bez tworzenia bardziej toksycznej sytuacji.

Główne zdjęcie: kobieta.onet.pl